1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

en büyük dil

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en büyük dil büyük dil < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

en büyük dil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En uzun dil

En uzun dil

uzun diller en uzun diller dil en dil dünyanın büyük dili En uzun dil Uk' dan Stephen Taylor' ın dili mayıs 2002 de 9,4 cm olarak ölçülmüş. dilini burnuna deymeyi bırakın burun deliğine bile sokabiliyor.
  2. Dünya'nın en romantik dili

Dünya'nın en romantik dili

dünyanın en romantik oyunu Eşinin romantik olmasını isteyen bir çok kadın var.Bu kadınlardan biri de benim:DEşimin romantik olmasını çok isterim ama benim canım kocacım odun geldi odun gider.Ya insan hiç olmazsa evlilik yıl dönümünü hatırlar:DAma yine de hakkını yemeyeyim o gün hatırlamasa başka zaman telafi ediyor.Romantik romantik konuşarak gönlümü alıyor.Ama kolaysa italyanca konuşsun....
  3. Kaybedeceğimiz en büyük şey?

Kaybedeceğimiz en büyük şey?

kaybetmek, en buyuk sey, sahip olduklarimiz, ulasamadiklarimiz, yasam konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, İnsanın bu dünyada kaybedeceği en büyük şey nedir? Bu sorunun yanıtı şaşırtıcı bir şekilde sahip olduklarımız değil, sahip olmadıklarımız ve henüz ulaşamadıklarımızdır. İnsanın yaşamı, geçmişten geleceğe doğru uzanan fikir bağları üzerine kuruludur. Bu fikir bağlarını...
  4. En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegenin Resmi En Büyük Gezegen Hangi Gezegendir Güneş sisteminde 9 gezegen olduğunu biliyoruz melekler :) Peki bu gezegenlerden hangisi en büyük? Bir genel kültür bilgisi olarak sizlerle paylaşıyoruz.. :) Jüpiter Güneş Sistemi'nin dış bölgesine girildiğinde, Jüpiter ile karşılaşılır. Bir gaz devi olan Jüpiter, gerek çap ve gerekse kütle açısından, Güneş Sistemi'ndeki en...

Sayfayı Paylaş