1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

en büyük yolcu gemisi

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

MS Freedom of the Seas......4300 yolcu kapasiteli [​IMG]

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ay binmek ne güzel olrdu.

en büyük yolcu gemisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolcu

Yolcu

Bir yolcu karşılamak, mutluluğun işaretidir. Bir yolcu uğurlamak ise uzun süredir satın almak istediğiniz bir şeye sahip olamayacağınız anlamına gelir. Karşılamak, mutluluğun işaretidir. Uğurlamak ise uzun süre satın alamadığınız bir şeyi almaktır.
  2. Batan Ro-Ro Gemisindeki araçlar ve yolcular sigortalı

Batan Ro-Ro Gemisindeki araçlar ve yolcular sigortalı

Bandırma Limanı'ndan ayrıldıktan kısa süre sonra batan ''Hayat N'' adlı Ro-Ro gemisindeki tüm araç, yük ve yolcuların her türlü riske karşı sigorta kapsamında oldukları bildirildi. Batan geminin bağlı bulunduğu Marmara N Denizcilik A.Ş'nin Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Ceyhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geminin batma nedeninin henüz belirlenemediğini, gözaltında olan geminin...
  3. Lüks yolcu gemisi Diamond Princess karantinaya alındı

Lüks yolcu gemisi Diamond Princess karantinaya alındı

Lüks yolcu gemisi Diamond Princess, yolcular bilinmeyen bir sebepten kusmaya başlayınca Çin'in Şanghay kenti açıklarına demir attı. Gemideki sağlıklı iki bin kişi tahliye edilirken 400 yolcu ve 13 mürettebat karantinaya alındı. sabah
  4. dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük havuzu

dünyanın en büyük ammı dünyanın en büyük havuzu amcıgı havuz havuz Brüksel'in Uccle bölgesinde 33 metre derinlikdeki "Nemo 33" adlı havuz, bilimsel araştırmalar ve profosyenel dalgıçlık eğitimi amacıyla kullanılıyor. 2.5 milyon litre su alan ve günel ışınıyla ısınan havuzun sıcaklığı ortalama 30 derece civarında. Havuzun içinde dalgıçlar için 100 metreye ulaşan görüş mesafesi ve...
  5. en büyük hatanız

en büyük hatanız

yaşımız kaç olursa olsun kızlar yaptığımız hatalar çoğu zaman ders verir bizlere bazen çok ağır olur içimiz yanar sitem ederiz ama ardından tekrar hata yaparız acımız hafifler unuturuz keşke deriz ama yaşarızz her geçen yıl bi yeni hata getirir götürdükleride ayrı tabi ben 21 yaşındayım daha neler görücem bu hayatta bilmiyorum ama en büyük hatam şimdilik o.............. ve çook ağır oldu bana...

Sayfayı Paylaş