Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  En Çok Etkileyici Hediye Çeşitleri

  Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  En Etkileyici Hediye Çeşitleri En Etkileyici Hediyeler Neler

  Şüphesiz ki, hepimiz, hediye almayı çok severiz. İsteriz ki, sevdiklerimiz bize özel günlerde bir hediye alsın ya da içinden gelsin alsın, yeter ki adı hediye olsun, şeklinin fiyatının hiçbir önemi yok:) Daha önce sizlere anneler gününde alınacak hediyeler konusunu açmış ve bunun yanı sıra bir de evlilik yıldönümü hediye altarnatifleri ve doğum günü hediyeleri, sevgililer günü hediye önerileri sunmuştuk. Şimdi ise genelleme yapıyor ve en etkileyici hediyeler nelermiş hepbirlikte öğreniyoruz Melek'ler:)


  [​IMG]


  Çiçek

  Ne yazık ki çiçekler eskiden olduğu gibi aşkı ve sevgiyi ifade etmek için yeteri kadar hediye olarak seçilmiyor ya da eskisi gibi sevgililer arasında anlam taşımıyor. Ama yine de güllerin gücünü göz ardı etmeyin. Kırmızı güller alın ve üzerine kendi yazdığınız bir not koyun. Bu şekilde hediyenin anlamı daha çok artar.

  Şarkınız

  Evleneceğiniz kişiye muhteşem bir hediye vermek istiyorsanız sevdiğiniz şarkıyı birkaç kez kursa gidip, şarkıyı nasıl daha güzel söyleyebileceğinizi öğrenin ve düğün gününüzde en sevdiği şarkıyı ona söyleyin. Bu sürprize bayılacak!

  Güzel Bir Anı

  İlk çocuğunuz olduğunda eşinizi çocuğunuza sevgiyle ve şefkatle bakarken gördüğünüzde gözleriniz dolabilir. Güzel bir hediyeyle bu anı ölümsüzleştirin. Bu anın resmini çekin ve birkaç yıl sonra eşinize hediye edin.

  En Etkileyici Hediyeler Nelermiş, şimdi birde görsel oalrak görelim Melek'ler:)


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
En Çok Etkileyici Hediye Çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. en büyük hediye.......

  en büyük hediye.......

  EN BÜYÜK HEDİYE Adam 3 yasindaki kizini, pahali bir hediyelik kaplama kagidini ziyan ettigi için azarlamisti. Küçük kiz, koskoca bir paket altin yaldizli kagidi bir kutuyu egri bügrü sarmak için kullanmisti.... Yilbasi sabahi küçük kizi, paketi getirip "Bu senin babacigim" dediginde üzüldü. Acaba gereginden fazla mi tepki göstermisti kizina...Bir gece önce yaptigindan utandi... Ne...
 2. En Güzel Hediye

  En Güzel Hediye

  Bir evladın annesine alabileceği en güzel hediye nedir merak eden varsa bu yazıyı okuyun arkadaşlarım :) Üç Yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin birer adam olmuşlar ve yaşgünü...nde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler. Birincisi demiş ki: -"Ben anneme kocaman bir ev aldim" İkincisi: -"Ben bir mercedes aldım ve bir de şoför tuttum"...
 3. En etkileyici en çok tercih ettiğiniz parfüm yada parfümler neler

  En etkileyici en çok tercih ettiğiniz parfüm yada parfümler neler

  Kızlar selaaaam, ben kendime süper ötesi etkileyici ve kızların en çok tercih ettiği bir parfüm almak istiyorum. Ten rengi önemli ise beyaz tenliyim arkadaşlarım. En çok kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz parfüm fikirlerine ihtiyacım var hangisini alayım ? Not : Çok pahallı olmasın :)
 4. vitamin çeşitleri en çok hangi besinlerde vardır

  vitamin çeşitleri en çok hangi besinlerde vardır

  vitamin çeşitleri en çok hangi besinlerde vardır Vitamin Çeşitleri En Fazla Hangi Besinlerde Bulunuyor Vitaminlerin çeşidi en çok hangi besinlerde bulunuyor yani hangi besinlerde daha çok vitamin çeşidi vardır ve dahasını bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler. Vitaminlerin kaynağı çoğunlukla yeşil bitkilerdir. İnsanlar vitamin ihtiyaçlarını ya doğrudan bitkileri yiyerek , ya da bitkilerle...

Sayfayı Paylaş