En çok kullanılan bebek isimleri

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
En çok kullanılan bebek isimleri
yabancı bebek isimleri en çok kullanılan bebek isimleri yazmira ne demek kayra yazmira
Eğer bebeğinize hala ne isim koyacağınıza karar veremediyseniz bu isimlere bir gözatın derim.Çünkü ülkemizde en çok bu isimler kullanılıyormuş:):)Buyrunuz:)

Kız Çocuk İsimleri
Talya Zeynep Ela Duru. Yaren Ceren Ece Melis Naz Su Berra Ecem Sena İrem Azra Dilay İdil Eylül İpek Nazlı Yağmur Derin Ilgın Havin Nilsu Kayra Begüm İlkin Tuana Beril İlgi Simay Pelin Beren Mira Yazmira Bade Selin Simge Rana Şimal Damla Melike Pınar Başak Özü İlayda Elçin Minel Arzum

6996021-lg-2748.jpg


Erkek Çocuk İsimleri
Emir Cem Ege Çağan Sarp Kerem Deniz Yağız Yiğit Emre Kağan Mert Görkem Burak Meriç Berke Kutay Tuna Baran Efe Onur Doruk Bartu Emirhan Alp Arhan Bora Canberk Dağhan Rüzgar Derin Toprak Arın Aşkın Çınar Armağan Derin Koray Barlas Ada Atakan Berk Ali Polat Göktürk Serhan Ege Utku Berkay Güney
 
Son düzenleme:

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Güzel de herkes aynı ismi koyuyor.İsim zamanla güncelliğini kaybediyor.
Ben bir kızım daha olursa Ayşe koyarım.
En azından hep moda.
 

Misafir Melek

Forum Okuru
Global kız bebek ismi kayra

Birleşen dünyada global isimlerde önem kazanmakta. KAYRA tüm dünyada kullanılan kyra, keirai kyria gibi isimlerle aynı kökenlidir, kutsal kitablarda geçen bir kelime lutuf anlamındadır. Okunuş olarak çok hoş ve anlam olarakta aynı olduğundan yurtdışındada rahatlıkla kullanılır.
 

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Acaba ben cocuguma isim koyarken ne düşüneceğim... populer biişilermi yoksa orijinal bişilermi.... eminimki şimdi ki aklımda o zamanki aklım çok farklı olur..
 
Üst