1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  En çok kullanılan internet tarayıcıları

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  en çok kullanılan tarayıcılar çok kullanılan tarayıcılar
  en iyi tarayıcılar


  Evet Melek'ler, tarayıcınızı mı değiştirmek istiyorsunuz ve hangi tarayıcı mı daha iyi diye düşünüyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü bu yazımızda en çok kullanılan tarayıcılar hakkında bilgi sunuyoruz size.

  < Konu Resmi..>  Ülkemizdeki internet kullanıcıları ,ki genelde Windows bağımlısı bir ülke olduğumuz için Windows içerisinde varsayılan olarak gelen internet tarayıcısından başka tarayıcıya ihtiyaç duyulmaz, Internet Explorer kullanır. Geride bıraktığımız 2011 yılında hangi tarayıcı en çok kullanıldı merak ediyorsanız sizi haberimize alalım. İşte Chrome, IE, Firefox, Opera ve Safari'nin 2011'deki durumları.İnternet tarayıcıları


  2011'in iki kazananı konumu itibariyle Internet Explorer. Farklı sürümleriyle ve Windows işletim sisteminde dahili gelmesi sebebiyle de yüksek kullanıcı kitlesi barındıran IE, 2011 yılında açık ara en çok kullanılan tarayıcı oldu.

  Yılın diğer kazananı ise istikrarlı yükselişiyle Chrome oldu. 2011'e üçüncü sıradan giriş yapan Chrome, ivmesini düşürmeden çıkışını sürdürdü ve yılın son iki ayında Firefox'u geçerek ikinci sıraya yerleşti. Ancak 2011 yılının genel grafiğine baktığımızda Chrome'un kullanıcı sayısındaki artış diğer hiçbir tarayıcıda bulunmuyor.
  Firefox ise yılı istikrarlı bir düşüş ile kapattı. Çok fazla olmasa da Firefox'u bırakan kullanıcıların sayısı, yeni kullanmaya başlayanlardan çok daha fazla anlaşılan. Tüm sene ikinci götürdüğü yarışı, yılın son aylarında Chrome'a yenilerek üçüncü olarak tamamladı.

  Listedeki diğer iki tarayıcı Opera ve Safari ise seneyi kendi çizgilerinde ilerleyerek devam etti. Safari, yıl sonuna doğru Mac satışlarının artmasıyla hafif bir ivme kazansa da rakiplerinden oldukça uzak. Zaten Safari ve Opera'nın kendilerine has kullanıcı kitlesi bulunuyor.


   
En çok kullanılan internet tarayıcıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İngilizce'de En Sık en çok Kullanılan Fiiller

  İngilizce'de En Sık en çok Kullanılan Fiiller

  ingilizce fiiller ve anlamları ingilizcede en çok kullanılan fiiller ingilizce en çok kullanılan ingilizcede ve anlamları accept allow ask believe borrow break bring buy can/be able cancel change clean comb complain cough count cut dance draw drink drive eat explain fall fill find finish fit fix fly forget give go have hear hurt know learn leave listen live look lose make/do need open...
 2. En çok kullanılan bebek isimleri

  En çok kullanılan bebek isimleri

  yabancı bebek isimleri en çok kullanılan bebek isimleri yazmira ne demek kayra yazmira Eğer bebeğinize hala ne isim koyacağınıza karar veremediyseniz bu isimlere bir gözatın derim.Çünkü ülkemizde en çok bu isimler kullanılıyormuş:):)Buyrunuz:) Kız Çocuk İsimleri Talya Zeynep Ela Duru. Yaren Ceren Ece Melis Naz Su Berra Ecem Sena İrem Azra Dilay İdil Eylül İpek Nazlı Yağmur Derin Ilgın Havin...
 3. En Çok Kullanılan Tarayıcılar

  En Çok Kullanılan Tarayıcılar

  merhaba kızlar tarayıcımı değiştirmeyi istiyorum acaba En Çok Kullanılan Tarayıcılar hangisi ne önerirsiniz bana
 4. internet tarayıcıları nelerdir

  internet tarayıcıları nelerdir

  Arkadaşlarım tplamda kaç tane internet tarayıcıları var ve siz hangisini hız olarak tavsiye ediyorsunuz teşekkür ediyorum.
 5. en çok kullanılan şampuan türleri hangileri?

  en çok kullanılan şampuan türleri hangileri?

  şampuan alırken nelere dikkat etmeliyim,hangi tür şampuanlar tercih ediliyor,en iyi şampuan hangisi,en iyi şampuan markası,doğru şampuan seçmenin önemi,saçlarınız için en doğru şampuan hangisi Saçlarınızın temizlenmesi için her gün aldığınız duşta kullandığınız şampuanınızın saçlarını temizlemesi ve her yıkamada bakımlı olmasını sağlaması gerekmektedir. Her gün yıkadığınız saçlarınıza...

Sayfayı Paylaş