en çok satılan parfümleri öğrenmek istiyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
en çok satılan parfümleri öğrenmek istiyorum
Kızlar parfümümü değiştirmek istiyorum ve en çok satılan beğenilen kokuları da denemek istiyorum.Rica etsem en çok satan parfümleri buraya yazabilirmisiniz, not alıcam :)

Giorgio Armani Acqua Di Gio Homme

Taze ve aromatik bir koku arıyorsanız, sizi farklı bir yolculuğa çıkaracak Acqua Di Gio Homme ile tanışın. Suyun dansı gibi, bedeninizde dalga dalga yayılacak. Kendinizi masalsı bir hikayenin ortasında bulacaksınız. Doğanın büyülü gücüne sahip olun. İyot, su, yasemin, bergamot, mandalina, paçuli ve Akdeniz ladinin karışımını içinize çekin...

Giorgio Armani Code Pour Homme EDT

Oryantal kokuları seven erkeklerin tercihi olan bu koku, çekiciliğin ve duyguların baştan çıkarıcı anahtarı gibidir. Bedeni saran koku, kadınların dikkatini çekecek kadar derin ve şiddetlidir. Kendinden emin, özgüveni yüksek erkeklerin tercihi olan Giorgio Armani Code Pour Homme, açılış notalarında siklamen, yasemin, zambak gibi çiçek esanslarını sunuyor. Bergamut ve limon ile erkeksi sert hatları elde diyor.

Calvin Klein Euphoria For Women EDP

Kadınsı, dişi, cilveli ve tatlı bir koku arıyorsanız, Euphoria sizi mutlaka ele geçirecektir. Taze, çiçeksi bir koku olan Euphoria, size dişiliğinizi en zarif biçimde ortaya koyma şansı verir. Nemli lotus çiçeği, Champaca çiçek ve siyah orkide ile kalp notlarını bezerken, nar, hurma ve kehribar, siyah menekşe, maun ahşap ile süslenir. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir kokudur.

Ephoria

Euphoria yeni kazanılmış özgürlükten ilham alan, kişinin hayallerini yaşama dönüştürmesini anlatan aklınızda yer edecek, çekici ve şık bir parfüm. Euphoria egzotik meyveler, baştan çıkarıcı çiçekler, kalp notasındaki siyah orkide etkisiyle gizemli, zengin kremsi dip notası ile karşıtlıkları birleştiren, bağımlılık yaratan bir oryantal.

Heyecan verici, kadınsı, şık, canlı. Üst notalarında beyaz şeftali ve kara kuşüzümünün tatlı notalarıyla başlayan parfüm manolya, frezya, şakayık ile devam ediyor. Sandal ve sedir ağacı parfümün son notalarını oluşturuyor.

İz bırakmak isteyenlerin parfümü…

NOTALAR Takım yıldızı, Sedir, Beyaz Misk, Pembe Tanecikleri İris Özü, YAsemin, Fresh Vetiver, Amber Patşuli, Sümbül, Vanilya.

Geri