Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En Etkileyici Hediyeler neler?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En Etkileyici Hediyeler nelerdir sizce onu etkilemek için ne tarz bir hediye almam lazım, lütfen yardım!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Etkileyici Hediyeler neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel etkileyici sözler

En güzel etkileyici sözler

etkileyici sözler etkileyici sorular güzel sözler en güzel en sorular En güzel etkileyici sözlerle karşınızdakinin kalbini fethedebilir ona sevgi sözcüklerinizi haykırabilirsiniz=) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve...
  2. En etkileyici en çok tercih ettiğiniz parfüm yada parfümler neler

En etkileyici en çok tercih ettiğiniz parfüm yada parfümler neler

Kızlar selaaaam, ben kendime süper ötesi etkileyici ve kızların en çok tercih ettiği bir parfüm almak istiyorum. Ten rengi önemli ise beyaz tenliyim arkadaşlarım. En çok kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz parfüm fikirlerine ihtiyacım var hangisini alayım ? Not : Çok pahallı olmasın :)
  3. En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri

En Etkileyici Teklif Sözleri istiyorum sizden kızlar lütfen bana teklif sözlerini yazın
  4. En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri yazarsanız, bende sevdiğim kıza sizin yazdığınız teklif örneklerinden biriyle evlenme teklifi de ederim, Hem belki oda etkilenir de kabul eder bizde evleniriz:)
  5. En güzel yılbaşı hediyeleri !

En güzel yılbaşı hediyeleri !

yılbaşı hediyeleri,yılbaşında nasıl hediye alınır,eşime yılbaşında ne hediye alabilirim,sevgilime yılbaşında nasıl hediye almalıyım,yılbaşı hediyesi nasıl olur,yılbaşında kime ne hediye alınır ING Bank tarafından yapılan araştırma ve hazırlanan 'Özel Günler Tavsiye Listesi' bu sorulara yanıt vererek bütçemizin sınırlarını aşmadan sevdiklerimizi sevindirmenin ve mutlu bir yılbaşı...

Sayfayı Paylaş