En güzel 100 bebek ismi

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
En güzel 100 bebek ismi
yazmira ne demek yazmira isminin anlamı en güzel 100 isim nilsu isminin anlamı
Güzel meleklerim eğer bebeğinize hala ne isim koyacağınıza karar veremediyseniz, en popüler 100 isime bir göz gezdirin. Bu liste çok işinize yarayacak.Daha kolay karar vericeksiniz.Gerçektende beğenilmiycek gibi de değiller.İsimlerin hepsi birbirinden güzel:)

bebeklerrr-1929.jpg

Bebeğimiz gelmeden ne çok düşünürüz ismini, bazılarımız kaderine bile etki edeceğine inanıp önüne gelene danışır. Bazımız kendisinden pek emindir, bebeğinin ismi zaten yıllardır hazırdır. Geleneksel isimler, Ayşe, Murat, Mustafa, Zeynep; her zaman müşteri bulsa da bir de trendy ismler vardır seçebileceğiniz. İlk önce garip gelseler de trendy isimler, bir kaç yılda öyle bir kabul ettirirler ki kendilerini. Hatta bir bakmışınız çocuğunuz ilk okula başladığında pek çok adaşı var. Cosmotürk'de sizler için bu aralar en moda olan 100 bebek ismini derlemiş, bakın bakalım içinden gelecekteki bebeğinize yakışacak ismi bulabilecek misiniz?

bebekler-9385.jpg

KIZ ÇOCUK İSİSMLERİ
Talya, Zeynep, Ela, Duru. Yaren, Ceren, Ece, Melis, Naz, Su, Berra, Ecem, Sena, İrem, Azra, Dilay, İdil, Eylül, İpek, Nazlı, Yağmur, Derin, Ilgın, Havin, Nilsu, Kayra, Begüm, İlkin, Tuana, Beril, İlgi, Simay, Pelin, Beren, Mira, Yazmira, Bade, Selin, Simge, Rana, Şimal, Damla, Melike, Pınar, Başak, Özü, İlayda, Elçin, Minel, Arzum

ERKEK ÇOCUK İSİMLERİ
Emir, Cem, Ege, Çağan, Sarp, Kerem, Deniz, Yağız, Yiğit, Emre, Kağan, Mert, Görkem, Burak, Meriç, Berke, Kutay, Tuna, Baran, Efe, Onur, Doruk, Bartu, Emirhan, Alp, Arhan, Bora, Canberk, Dağhan, Rüzgar, Derin, Toprak, Arın, Aşkın, Çınar, Armağan, Derin, Koray, Barlas, Ada, Atakan, Berk, Ali, Polat, Göktürk, Serhan, Ege, Utku, Berkay, Güney

öneri

Yaa ! FaceBook taki bir testtede çocuqunun ismi yazmira oLcak yazıodu . Yazmiranın anLamı nedir ??

Site Notu: Dediğiniz ismi araştırdık ama bir anlam bulamadık malesef bilginiz olsun.bende 122 siteye girdim ama sadece yarim sevdalı anlamında var

Son düzenleme:
Ege ismini çok beğeniyorum.Kız içinde belinay sevgilimde kabul eder inşallah ben şimdiden başladım söylemeye belinay koyalım diyor o da :)Kız isimlerine bayılıyorum daha güzel fikirleri olan varmı kızlar?

Geri