En güzel deodorant markalarını yazabilir misiniz?

• Konbuyu başlatan Nisanaydi
  • Başlangıç tarihi
N

Nisanaydi

Forum Okuru
En güzel deodorant markalarını yazabilir misiniz?

En güzel koltuk altı deodorantları melek kadınlar kulübü en iyi koltuk altı deodorantı forum'da.​

Merhaba kızlar yaz kış koltuk altim çok yerler halbuki hiç tüylerin uzamasına da imkan vermem. Ona rağmen koltuk altim kötü kokuyor. Kilom da yok o kadar ama demek ki genetik mi nedir bilemiyorum. Koltuk altı kokmamasi için önerileriniz var mı bir de size sormak istediğim şu ki en güzel koltuk altı deodorantları hangileri valla bana çok iyi en iyi deodorant markalarını önerin lutfen beni şöyle 24 saat idare etsin. Sizler hangi deodorantı kullanıyorsunuz ve memnunsunuz valla parasına filan bakmicam artık almak istiyorum. Koltuk altımdan bazen ben bile rahatsız oluyorum ya her gün duş alsam bile bu sabah bir şey yok ama akşam yine sanki günlerdir yikanmiyorum gibi.

images (5).jpeg

Merhabalar
Koltuk altı bu maalesef kötü kokabilir. Sık sık banyo yapmak kıyafetlerinizi temiz temiz giyinmek. Güzel bir deodorant kullanmak uzun süre aslında koltuk altının ferah olmasını sağlayacaktır. Özellikle deodorant alırken parabensiz olanlarını tercih etmek doğal ürünleri tercih etmek gerekir çünkü zaten teniniz ile temas ediyor zararlı bileşenler olan deodorantlar cildinizin doğal kokusunu kaybettirerek kötü kokuya sebebiyet verebilir. Her duşta olmasa da haftada bir en az mutlaka keselenmek ölü cildi temizler. Koltuk altındaki ölü ve kirli deriyi temizlemek de biraz olsun ise yarayacaktir. Koltuk altı terlemesi biraz olsun bu şekilde giderilebilir.

"En güzel koltuk altı deodorantları"​

• Sebamed fresh sprey deodorant
  • Organic pharmacy
  • Siveno
  • Nuxe
  • Incia
  • Atelier rebul herbal doğal deodorant
  • Body shop japanese cherry blossom roll-on deodorant
  • Ducray hidrosis control serisi özellikle aşırı terlemeye karşı gün boyu etkili
  • Homemade aromaterapi lavanta bergamot doğal deodorant
  • Yves Rocher Fransa provence lavantasi
En güzel koltuk altı deodorantları sizler için derledik. Hepsi parabensiz doğal ve terlemeye karşı etkili deodorantlar. Severek kullanacağınıza inanıyorum. Koltuk altı kokusu doğal olarak nasıl çözümlenir..hemen aşağıdaki linkte "koltuk altı kokusuna doğal çözüm" hemen aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri