1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

en güzel gümüşlerr

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: en güzel gümüşlerr
    gümüş takılara bayılırım canım sağol emeğine sağlık:)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: en güzel gümüşlerr
    sagol tatlım begendigine sevindim

en güzel gümüşlerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Güne, En Güzel Çağrı   ''Davetiye''

En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye''

en güzel davetiyeler dini davetiye davetiyeye yazılan güzel sözler dini davetiyeler davetiye zarfı yazma En Güzel Güne, En Güzel Çağrı ''Davetiye'' Düğün hazırlıkları esnasında son ana bırakılmayan işlerin başında davetiye seçimi gelir ve gönderilmesi geliyor. Kendi ellerinizle seçtiğiniz, metnini yazdığınız, bu davetiye aslında düğün ile ilgili bir bilgi verir. Davetiye küçük bir...
  2. En Güzel Büyüleyici Sözler

En Güzel Büyüleyici Sözler

Büyüleyici Güzel Sözler, En Güzel Büyüleyici Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edipte büyüleyici sözler isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlerin ricasını yerine getiriyor ve en güzel büyüleyici sözleri paylaşıma açıyoruz. Yaşamak Değil Benimkisi, Kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım, ne aşk kaldı ne sevgi içimde bir büyü bekliyorum gelsin...
  3. En Güzel Çekici Sözler

En Güzel Çekici Sözler

Çekici Sözler kısa En Güzel Çekici Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden çekici sözler konusu açmamızı rica eden misafirimiz için ve elbette ki siz melek'lerimiz için de muhteşem çekici sözleri paylaşyoruz. Bir Sen varsın hayatımda Birde hayatın var bende Seviyorum Seni Bebeğim.. Yaşamak Buysa Seninle Olsun öLüceksem Sensiz öLeyim Sen mutlu oLki Ben rahat Olayım....
  4. en güzel botlar

en güzel botlar

bu boot harikaaa
  5. Mevlana'dan En Güzel Özdeyişler

Mevlana'dan En Güzel Özdeyişler

bu konu Mevlana sözlerine yer vermektedir. Hz. Mevlana yaşamış olduğu süre içiresin de yaşam felsefesi ve söylediği sözlerle her zaman örnek alınacak bir zat olmuştur. Kendisinin söylemiş olduğu özdeyişleri sizler için paylaşıyoruz. Bir mum başka mumu tutuşturmakla işiğindan bir şey kaybetmez. Kimde bir güzellik varsa bilsin ki ödünçtür. Dünya Tuzaktır, yemi de isteklerdir; İstek...

Sayfayı Paylaş