En Güzel Obje Yarışması Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
En Güzel Obje Yarışması Sonuçları
Geçtiğimiz hafta sizlere En Güzel Obje yarışmasını sunmuştuk Yarışmamız bu akşam sone erdi kızlar :eller:

Yarışmamıza değerli bir o kadarda güzel objeleri ile katılan bütün yarışmacılarımız canı gönülden tebrik ediyor ve yarışmamızın kazananlarını açıklıyoruz :mendil:

yarışmamızın birincisi 17 oy ile Sevgili Adminimiz TİTAN olnuştur :D:D Kendisini Tebrik ediyor ve bu Tacımızı ve çiçeklerimizi takdim ediyoruz :D:D

obje7-225.jpg

1-368.jpg

11-252.jpg

yarışmamızın ikincisi 14 oy ile aşkkelebeği arkadaşımız olmuştur :eller: kendisini tebrik ediyoruz :D:D
obje3-19a.jpg

2-fc.jpg

22-255.jpg

yarışmamızın üçüncüsü 13 oy ile kafa arkadaşımız olmuştur :26: :eller:
obje4-207.jpg

33-294.jpg

yarışmamızın dördüncüsü 8 oy ile tabikide bennnnnnn oluyorummm ASİMELEK yanii bennn kendi kendimi tebrik ediyorumm :uhh:

obje1.JPG-33e.jpg

44-e5.gif

yarışmamızın beşincisi 5 oy ile tesadüf arkadaşımız olmuştur kendisini tebrik ediyoruz :26:
obje6-323.jpg

55-285.jpg

yarışmamıza katılan diğer arkadaşlarımız ise 3 oy alan ALİCE arkadaşımız ve 2 oy ile narçiçeğim arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve repleerini hanelerine yüklüyoruzzzz:kedi::kedi:

yeni bir yarışma ile karşınızda olana kadar kendinize cici bakın anaaaajımmmmmm:789:

Asi her zaman ki gibi güzel bir yarışmayı daha nihayete erdirdin. Seni kutluyor, diğer yarışmalarını sabırsızlıkla bekliyorum :kiss:

Katılan tüm arkadaşlarımı medeni cesaretlerinden ötürü kutluyorum :clapping:

Bana oy veren vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Elbette ki önemli olan iştirak etmek ancak bu taç ta takılır hani :D:D

ay bende 3.olmuşum :) çok teşekkür ediyorum kendi adıma çok eğlendim darısı başka yarışmalara efenim :)

bende 4. olmuşum ama olsun ne yapalım kadar kısmet :hıh: kıskandım sizi :hıh: hahaha şaka şaka evet evet hemen oy çokluğu ile yeni yarışmamızı belirleyelim kızlar :D:D

Dereceye giren girmeyen herkesi can-ı gönülden kucaklıyorum :kucaklama:

Teşekkürler tesadüf, o minik bebek arabası bana abimin doğum hediyesiydi, içi tamamen sarı gonca gül doluydu. :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri