1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En güzel origami örnekleri

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

origami örnekleri origami örnekleri, örneği, modelleri, modeli, sanatı, tekniği, resimleri ve en güzelleri burada arkadaşlar.

Origami Sanatı'na merakınız var mı bilmem ama şayet pek ilginiz yoksada, bu origami örneklerini gördükten sonra eminim ki bu saaten sonra Origami Sanatı ilginiz başlayacaktır Melek'lerim. Özellikle Japon'ların ilgi alanı olan bu kağıt sanatı yani Origami Sanatı dünya üzerinde takip edilen muhteşem eserlerin başında yer almaktadır Melek'ler. Biz de sizler için en güzel Origami örneklerini bir araya getirdik Melek'lerim ve beğeninize amade kıldık:)

Sevgili Melek'lerim "Origami nedir - ne demektir - nasıl yapılır" gibi merak ettiğiniz soruların yanıtını ve Origami hakkında bilgiler için BURAYA TIKLAYIN.

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

En güzel origami örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel havlu kenarı örnekleri

en güzel havlu kenarı örnekleri

en güzel havlu kenarları en güzel havlu kenarı örnekleri kenarları örnekleri engüzel kenarı __________________
  2. en yeni ,en şık ,en güzel gelinlik modelleri

en yeni ,en şık ,en güzel gelinlik modelleri

en güzel gelinlikler en güzel gelinlik modelleri gelinlik modellerine bak şık gelinlikler kasnaklı modelleri
  3. En güzel en yeniConverse Modelleri

En güzel en yeniConverse Modelleri

Converse Modelleri Gençler arasında bir çığ gibi büyüyen converse modası, her geçen gün daha da artıyor. Ben artık her ne kadar sağlıksız olduklarını düşünsemde biliyorum ki tüm dünyada yok satıyor. Bunun için kendi fikirlerimi bir kenara bırakıp sizi converse modelleriyle baş başa bırakıyorum :D:D
  4. Civcivli En Güzel Lif Modelleri

Civcivli En Güzel Lif Modelleri

Çocuklar için oldukça ideal ve üzerinde ki civciv desenleri ile onların da çok beğeneceği civcivli lif modellerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Sağlık ve hijyen için mutlaka çocukların ve bebeklerin liflerini yetişkinlerle karıştırmamak adına onlar için özel lif modeli yapmak en doğrusu olacaktır;)

Sayfayı Paylaş