En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

  • Konbuyu başlatan neslihanyare
  • Başlangıç tarihi
N

neslihanyare

Üye
Üye
En Güzel Yılbaşı Hediyeleri
Yılbaşı gibi özel bir geceyi, daha şık bir hale getirmek sizin elinizde. Eviniz rahatsa evinizde, arkadaşlarınızla paylaşmaktan hoşlandığınız mekanlar varsa orayı tercih edebilirsiniz. Fakat unutmayın, ev her zaman ortam olarak, daha rahattır. istediğiniz müzik, istediğiniz yiyecekler ve istediğiniz eğlence programı. Saat 00:00 olduğunda tüm iyi dilek ve mutluluklarınızı iletin göklere?
Evde geçirmeyi planladığınız çok özel ve renkli parti ortamı için, muhakkak bir kaç gün önceden plan yapmalısınız. Evet günler öncesinden? Bu özel geceyi çok şık geçirebilmek için, en ince ayrıntıları bile hesaplamaya ihtiyacınız var. Avizenize asacağınız dönen renk ve ışıltı paletlerinden tutun da, evde girenleri karşılayan, tüm kapılara iyi dilek kartlarına kadar herşeyi düşünün?
Herşeyi planlayıp misafirlerinizi özenle karşılayın. Sevdiğiniz tüm arkadaşlarınızla doyasıya eğlenip, nice iyi dileklerle karşılayın yeni yılı, malum nasıl başlanırsa öyle geçermiş; mutluluk dolu bir sene geçirebilmenizi umarım.

Salonunuzun ışıklandırmalarını renklendirip, ışıltılı bir parti ortamı hazırlayarak, aslında salona girer girmez enerji depolayacaksınız sevdiklerinize.

Minik masalarla, ikramlıklar hazırlayın salonun her köşesine,içecekler,yiyecekler? Ve en şık kıyafetinizle, en hareketli müzikleri ayarlamayı da unutmayın.,

Buraya kadar herşey tamam peki ya hediyeler???

İşte sıra kafayı epey yoracak ve belki de sizi bunaltacak sorunda, yani yılbaşı hediyelerinde?
Bu kadar şık bir parti akşamına uygun orjinal hediyeler almalısınız.
Bunun için çok korkunç bir bütçe ayırmadan, belki bazı hediyelere hem anlam yüklemiş olur, hemde ev yapımı hediyeler sunmuş olursunuz, neden olmasın?

Çikolatalar

%C4%B0yi-Y%C4%B1llar.jpg


Sevdiklerinizin asla unutamayacağı, ambalajını kendinizin hazırladığı, üzeri bu iyi yıllar dilek jelatiniyle kaplı, enfes tatlar. Tarih boyunca çikolatadan hoşlanmayan tek insan yaşamamıştır bence.

Kozmetik
Kozmetik.jpg

Güzelliğinizi ve ışıltınızı tamamlamanıza süper destek, cildinize uygun ton ve renklerden oluşan makyaj malzemeleri ve kozmetiklerden oluşan hediye paketleri de mantıklı bir hediye seçeneği olacaktır.

Kişiye Özel Hediyeler
Hediye-Paketi1.jpg


Kişiye özel hediye paketleri hazırlayıp, harika sunumlarla, sevdiklerinizin gönlünü mest edebilirsiniz. İçerisine kim neyi seviyorsa onu koyup, minik de iyi dilekler notunuzu ekleyince, orjinal yeni yıl hediyeleri elde edeceksiniz.

İlginç Aksesuarlar
Bardak.jpg

En güzel hediye, aslında sevdiklerimizi şaşırtmaktır bence!

%C4%B0lgin%C3%A7-Aksesuarlar.jpg

Bir kaç dükkan dolaşarak, ilginç hediyeler bulun. Farklı tasarımlı aksesuarlar alarak da, farkınız ve zevkinizle şaşırtın.

%C4%B0lgin%C3%A7-Aksesuarlar.png

Muhakkak zayıf noktaları olan hobilerine dokunun. Buna bayılacaklar.

Yahut ikramınızın keyfini kolaylıkla çıkarabilecekleri alternatifleri, siz kendi eviniz içinde düşünebilirsiniz.

Bugs-Necklace.jpg


Görüntüsüyle işte buuuu!!! dedirtecek ve biraz da ten gıdıklayacak şık kolyelerle onları mutlu edin.
Biraz alışılmışın dışında, biraz üretici, biraz renkli, nihayetinde tatlı hediye fikirleri.
İyi Seneler Efendim
 

Benzer İçerikler

N
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
neslihanyare
N
N
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
neslihanyare
N
N
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
Kayıtsız Üye
K
THESECRET
Cevaplar
0
Görüntüleme
927
THESECRET
THESECRET
Üst