1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

en iyi 20 savaş filmi listesi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana en iyi 20 savaş filmi listesi lazım malum okullar da tatil oluyor bol bol izlerim artık :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

en iyi 20 savaş filmi listesi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte en iyi Amerikan filmi !

İşte en iyi Amerikan filmi !

En iyi Amerikan filmi sıralamasında "Yurttaş Kane" birinci, "Baba" filmi ikinci oldu. Amerikan Film Enstitüsü tarafından 10 yıl sonra ikincisi düzenlenen ve eleştirmenler ile tarihçiler ve uzmanlarca yapılan "100 film" listesi CBS'de yayımlanan özel bir programla duyuruldu. 10 yıl önceki oylamada 3. olan "Baba" filmi, bu sefer...
  2. En İyi Aşk Filmleri Listesi

En İyi Aşk Filmleri Listesi

En İyi Aşk Filmleri En İyi Aşk Filmleri Hangileri Tabi ki zevkler ve renkler tartışılamaz melekler :) Ancak şöyle bir genelleme yapıldığında internette en çok beğenilen ve izlenen aşk filmleri sıralamasına belli başlı filmler girmiş. Şimdi biz bu filmlerin isimnlerini sizlerle paylaşacağız. Yalnız sizin de eklemek istedikleriniz varsa ekleyin, izlemeyenler izlesin :tik: - Melekler Şehri...
  3. En İyi Savaş Filmleri

En İyi Savaş Filmleri

En İyi Savaş Filmleri hangileri bana En İyi Savaş Filmlerinin isimlerini yazın lütfen
  4. En İyi Savaş Filmlerinin sıralaması

En İyi Savaş Filmlerinin sıralaması

En İyi Savaş Filmleri nelerdir En İyi Savaş Filmlerinin sıralaması Her ne kadar ben aksiyon macera ve savaş fimlerinden pek hoşlanmıyor olsamda, bencillik yapmıyor ve sevenler için bu güne dek gelmiş geçmiş en iyi savaş filmlerinin isimlerini listeliyorum melek'ler:) 1.Schindler's List-1993 2.Ningen no jôken-1961 3.Casablanca-1942 4.Apocalypse Now-1979 5.Paths of Glory-1957 6.Saving...
  5. Daily Telegraph Gazetesine Göre En İyi 20 Savaş Filmi

Daily Telegraph Gazetesine Göre En İyi 20 Savaş Filmi

en iyi savaş filmleri en iyi 20 savaş filmi Sevgili filmsever melekler, Daily Telgraph gazetesinin seçtiği dünyanın en iyi 20 savaş filmi listesini paylaşıyoruz. En iyi romantik komedi filmleri listemizi de gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz :tik: Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok (1930) Savaşın anlamsızlığını gözler önüne seren ve savaşta herkesin kaybettiğini savunan Erich Maria...

Sayfayı Paylaş