En iyi bebek arabası

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En iyi bebek arabası
Annelerin hamile oldukları ilk andan beri kullanmak isteyecekleri ilk ürünlerdendir bebek arabaları. Acaba nasıl bir bebek arabası almalıyım sorusunu her bayan kendine sorar. Ürün seçimini yaparken sizlerin de dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar vardır. Peki nedir bu unsurlar? Öncelikle bebeğinizi dışarıda gezdirirken güvenle hareket etmeyi isteyeceksiniz öyle değil mi? Ayrıca bebeğinizin rahat edebileceği bir uzanma ya da yatak alanına sahip bir bebek arabası tercihiniz olacaktır. Bir yere gidip gelirken de arabanıza sığdırabileceğiniz küçük forma girebilen katlanması kolay modellerde tercihleriniz arasında yer alacaktır. Resim galerime eklediğim görselini beğendiğiniz modelleri değişen fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz. Ben bu modeller ve avantajlarıyla alakalı sizleri bilgilendirmek için başlamak istiyorum.
kraftlilly-893x1024.jpg

Kraft ürünleri beğenilen bir marka olarak bayanların inceledikleri ürünlerdendir. Kraft Lily travel sistem özelliği ile tasarlanmış kırmızılı bebek arabası sizler için kullanışlı bir model olacaktır. Bebek anneyi görmek istediğinde ve dış dünyayı izlemek istediğinde itme sapında değiştirilebilir yönüyle bu modele bayılacaksınız. Boyunuza göre ayarlama olayı ve alt kısımdaki sağlam sepet bölümüyle de bu ürün oldukça kullanışlıdır. Tam yatma pozisyonunu alabilen ve bebeğiniz uyuduğu zaman tam olarak kapatabileceğiniz tenteneyle bu ürünü kullanmaktan keyif alabileceksiniz.
bugaboo cameleon.jpg

Üst resimde yer alan Bugabuu Cameleon marka bebek arabası da en beğenilenler listesinde. Görünüş itibariyle bile bayanların gözdesi olmayı başaran bu bebek arabası oldukça ergonomik tasarımda. Bebeklerin asla rahatsız olmayacağı keyfi verecek tarz yatma ve oturma alanına sahip. Ürün kirlendiği zaman yıkanabilir formdaki iç yüzeyi ile de sizleri memnun edebilecek. 8.5 kilo ağırlığındaki bu bebek arabası yolda tekerleklerin rahatsızlık vereceği kaldırım ya da asfalt yüzeylerinden geçerken hoplama zıplamaya karşı da son derece iyi süspansiyon özelliklerine sahiptir. Taşınabilir puset formunu da daha küçük bebeklik dönemlerinde araba içinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eee seçim sizin ekonomi sizin. Daha birçoğunu hepsiburada ve n11 gibi mağazalarda inceleyebilirsiniz. Hele bir de ikinci el ürün satan kişilerle görüşüp kullanabilecek olduğunuz uygun özellikteki olanları da görmeden almayın derim ben. Keyifli tercihler.
stroller-baby-mom-1024x1024.jpg
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Benim kaynımın bebe kıyafetleri arabaları beşikleri satan mağazası var. Bebek araba markaların dan en çok Kraftı satıyor. Kraftın gerçekten bütün ürünleri güzel ve kaliteli. Kendi yeğenime bile kraftın arabasını aldık. İkinci yeğenimde bile kullandık.Öyle sağlam öyle konforluki. Tüm annelere kraftı tavsiye ederim.
 
Üst