En iyi bebek bezi

A

Asuxccx

Forum Okuru
En iyi bebek bezi
En iyi bebek bezi hangisini almalıyım bebek bezi kullanan kadınlardan tavsiyeler hangisi en iyi bebek bezidir sizce

Merhaba
1 ay sonra inşaallah kısmetse doğum yapacağım 8 ay nasıl geçti bilemedim gerçekten. Bebişim için hazırlar yapıyorum hatta bebek bezi almak istiyorum. Hangi bebek bezi iyi ve kaliteli , hangisini almalıyım , hangisini tavsiye edersiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Asu

İnşaallah sağlıklı bir doğum yapıp bebişini kucağına almayı Allah nasip etsin. Bebek bezi bebeğin için en çok kullanacağın ve kullandıkça ne kadar da çok gidiyor diyeceğin bir ürün. Günde 5-6 kez de altını değiştireceksin 3-4 defa da.. Bu yüzden kullanacağın bebek bezi gerçekten hem sağlık ,hijyen hem de ekonomik açıdan da önemli. Piyasa da bir çok bebek bezi var tanesi 40 kuruşa da gelen 2 lirayada gelen bebek bezi var. Ama doğru bezi kullanacağım diye en pahalısını almanın , ekonomik olsun diye en ucuzunu da almanın doğru olmadığını söyleyebilirim.

Kendi tecrübemi aktarmaya çalışayım ; doğum öncesi ve sonrası hastane de ücretsiz bebek bezi verdiler 4-5 farklı marka , bunları da sanırım firmalar veriyor doğum yapan annelere verilsin diye. Her biri 5-6 tanelik poşetler de. Ben hepsini de kullandım tecrübe etmek için. Ve bir markaya karar verdik hem çok pahalı değil hem de kaliteli diye .

Sleppy kullanmaya karar vermiştik ama 1. aydan sonra değiştirdim.Çünkü bebeğim de kenarları iz yapıyordu ve yanlardan sızdırdı. 1 ay sonra Prima kullanmaya başladım. Diğerlerinden biraz pahalı ama hiç pişik olmadı hiç sızdırmadı. Ayrıca bazı kampanyalardan ucuz olanlarını da temin etme imkanım oldu. Sana tavsiyem bence dene sonra karar ver her bez her çocuğa olmuyor sanırım allerjik sorunlar da oluyor bunun için çok iyi diyebileceğin markalar bile sorun olabiliyor . Bunun için 2-3 marka belirle ve dene hangisinde daha rahat ediyor sızdırmıyor iz yapmıyorsa onu kullan.

Geri