En iyi çamaşır deterjanı hangisi çamaşır deterjanı tavsiyesi

Ş

Şeymazxcv

Forum Okuru
En iyi çamaşır deterjanı hangisi çamaşır deterjanı tavsiyesi
En iyi çamaşır deterjanı hangisi

Merhaba

Şimdiye kadar sanırım denemediğim çamaşır deterjanı kalmadı anlamadığım biri leke çıkarmıyor biri çamaşır üzeride kalıntıları kalıyor , biri çamaşırları beyazlatmıyor anlamadım oğru dürüst çamaşır deterjanı yokmu bana mı öyle geliyor tavsiye edeceğiniz çok fazla kimyasal içermeyen bir çamaşır deterjanı yok mu bana tavsiye edeceğiniz yoksa ben mi çok titizim anlamadım.

Merhaba Şeyma

Tam da uzmanına sordun tatlım çamaşır deterjanı benden sorulur yalnız bir kaç önerim olacak çamaşırları yıkarken çamaşır deterjanı kalıntısı kalıyor diyorsun ya aslında o çamaşırları 30 derece gibi düşük ısılarda yıkadığın için oluyor çünkü detarjanların çoğu 30dereceler de yıkama tarifi verselerde 30 derece de çoğu rahatlıkla kolay bir şekilde çözünmüyor ve çamaşırlarda kalını bırakıyor. yeni çıkan bir çamaşır deterjanı var uzmanlar da onu öneriyorlar kimyasal olarak çok az katkısı var ve çamaşırları bembeyaz yapıyor boron kullan ben kullanmaya başladım çok memnunum şimdi, de sıvısını çıkarmışlar ama bizim markete henüz gelmedi sıvısı gelince sıvısına geçecem boron kullan bakalım farkı göreceksin.

Geri