En iyi deterjan hangisi beyazlarım beyaz olmuyor benim

• Konbuyu başlatan solmazgüll
  • Başlangıç tarihi
S

solmazgüll

Forum Okuru
En iyi deterjan hangisi beyazlarım beyaz olmuyor benim

En iyi deterjan hangisi melek kadınlar kulübü en iyi deterjan hangisi yorumlar forumda.​

Arkadaşlar beyazlarımı yıkamak için iyi bir deterjan arıyorum acaba en iyi deterjan hangisi beyazlar için sizler hangisini kullanıyorsunuz beyazlarımda ben abc nin tozunu kullanıyorum ama hiç beyaz göremiyorum deterjandan mı yoksa makineden mi kaynaklı bunu da bilemiyorum ama deterjanı mı değiştirerek işe başlamak istiyorum sizce hangi deterjan kullanmalıyım beyazlarımı kar beyazı yapmak için yoruma gelir misiniz?

Merhabalar
Beyaz çamaşırları tamamen kar beyazı yapmak için tabii ki deterjan çok önemli ama burada çamaşır makinesinin işlevi de çok önemli bazen çamaşır makinelerinden de kaynaklı olabiliyor çamaşırların iyi yıkanmama durumu. Ben deterjan olarak ariel kullanıyorum gayet memnunum siz de deneyebilirsiniz beyazlar için olanı da var renkliler için olan da var. makinenizin mutlaka 6 ayda bir bakımını yaptırın ve temizliğini de mutlaka yaptırın çünkü zamanla makinelerde yıpranabiliyor çamaşırları iyi yıkamayabiliyor. Ama deterjan olarak soruyorsanız dediğim gibi arı yeri deneyebilirsiniz ayrıca beyazlarınızı yakarken ön yıkamalı olarak yıkarsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz. Arkadaşım ben bir arada kosla kullanmıştım oda beyazlarda şahane ötesi diyebilirim.

Camasir deterjanı tavsiyeleri olan varsa yorum yapabilirsiniz tecrübeli ev hanımı arkadaşlarımızdan bu konuda yardım alabiliriz. "Çamaşır deterjanı tavsiyesi" için aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim.

Geri