En iyi elektrik süpürgesinin özellikleri nelerdir?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En iyi elektrik süpürgesinin özellikleri nelerdir?
İyi bir elektrik süpürgesi ev temizliği için olmazsa olmaz ihtiyaçlarımız arasındadır. Elektrik süpürgesinin bir bayan için önemini düşünürsek teknolojinin son safhasında ürün zenginliklerinin gün geçtikçe piyasaya sürülmesi durumunun daima karşılaştığımız gerçeklerden olduğunu göz ardı etmemek gerekir. Siz de ev temizliği konusuna ayrı önem gösterenlerdenseniz iyi bir elektrik süpürgesi sahibi olabilme fırsatını kaçırmak istemezsiniz. Peki, iyi bir elektrik süpürgesi nasıl olmalıdır? Bu soruya cevap vererek siz değerli melekler mekanı takipçilerimi bilgilendirmek istiyorum.

Alt resimde yer alan Samsung Dyson DC52 Animal Complete : 54 adet silikon odacığı vardır. Kolay hareketi sağlayan tekerlek sistemi ve kullanışlılığı ile pratik bir üründür. Fiber başlık sayesinde farklı zeminlerde de değişime ihtiyaç duymadan kullanım gerçekleştirebilirsiniz. 1800 TL gibi bir tutar sizin ayıracağınız bütçeye uygun ise bu süpürgeye hayır diyemeyeceğinizden emin olabilrisiniz.
elektrikli-süpürge-dyson-dc52-animal.png

Alt resimde yer alan Arnica Bora 5000 süpürgeye tercih edebileceğiniz harika bir elektrik süpürgesi olacaktır. Ufak gövdesi, çelik telli hortum, krom- çelik emiş borusu ile bu süpürgeye bayılacaksınız. Su emiş güç özelliği ile tercihiniz olabilecek bu ürün ile temizlik yapmaya doyamayacaksınız. Fiyatı da 330 TL civarıdır.


EE_1526197.jpg


Philips Power Pro Compact FC8470 alt resimde mevcuttur. Bu da yüksek emiş gücü ile performansını kanıtlamış son derece profesyonel makineler grubunda yer almaktadır. HEPA filtre, toz haznesinde kolay boşaltma özelliği, uzun ömürlülüğü ve ergonomik tutuşu ile kaliteli bir üründür.

EE_2569547.jpg


Alt resimde yer alan Fantom DC-4300 4 çeker ile ev dekorunuzda son derece klasik bir model tercihinde bulunmuş olabileceksiniz. Toz torbalı bu model kırmızı rengi ile dikkat çekmektedir. Tekerlekleri büyük olan bu elektrik süpürgesi aynı zamanda modern görünümlüdür. Bu ürün çok satılmaktadır. 150 Tşl oluşu ile bunu kanıtlamaktadır. Anti bakteriyel toz torbası vardır. Toz torbalı elektrik süpürgesi benim işimi görür diyenler için ideal bir tercih olabilecek seçenekler arasında boy gösterebilmektedir.
4.jpg


Alt resimde yer alan Dyson DC30 Root Cyclone aparat bakımından zengin bir süpürgedir. Dar alan temizliğinin üstesinden gelmede sizlere yardımcı olabilmektedir. Şarjlı olsa da emiş gücü ile beğenilen bir model arıyorsanız bu modeli düşünebilirsiniz. 800 TL gibi bir ücret karşılığında çok da rahat sahip olabilme olanağı yakalayabilirsiniz.
5.jpg
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Valla çok önemli bir konuya değinmişsiniz. Benim 3. elektrikli süpürgem . Sonuncusu bosch emiş güzü çok güzel yalnız evi süpürünce etrafı toz kokusu kaplıyor. su hazneli olanlardan almayı düşünüyorum kullanıcıları çok memnunmuş. Acaba su hazneli elektirikli süpürge den kullananlar varmı ? Varsa kullanım deneyimini ve memnuniyetini paylaşabilirmi ?
 

melekannesi

Aktif Üye
Üye
elektrolux elektrik süpürgesi kullanıyorum toz torbalı olanından ve gayette memnunum koku olayına gelince yeni toz torbası taktığımda yere biraz toz deterjan döküp süpürgeyle çekiyorum ve sonrası temizlik zamanlarımda süpürgeyi her çalıştırdığımda etraf mis gibi kokuyor emiş gücünden de çok memnunum toz torbasız olanlar çok hoşuma gitmiyor bana göre biraz zahmetli gibi geliyor evi süpür kutuyu boşult temizle falan biraz meşakkatli bir iş ama toz torbalı iyi bir süpürge tercih edildiğinde emiş gücünün daha iyi olduğu düşüncesindeyim
 
Üst