En iyi kettle olarak hangisini seçmeliyim?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En iyi kettle olarak hangisini seçmeliyim?
Su ısıtıcı olarak bilinen küçük ev aleti olan kettle kullanımları her sene daha çok artış göstermektedir. İhtiyaca göre kullanım fonksiyonu artan bu ürünler her geçene sene daha kullanışlı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman markaların bile yarışa girdiği kettle modelleri bayanlar tarafından seçilemeyecek zengin fonksiyonlar kazanabilmektedir. Mutfak eşyalarınızda yenilemek için sıraya giren kettle ihtiyacınız için size tavsiye edeceğim markaların mağazalarını gezerek en güzelini alabilirsiniz. Bazı markalar zaten üretimleri ile profesyonel noktadadır. Siz de en iyiyi hak ettiğinizi düşünüyorsanız buyrun seçelim.


Tarzı ile de mutfağımı dolduran bir model almak istiyorum diyen bayanlar Bugatti tercihinde bulunabilirsiniz. Görünümü ile farklı renk seçeneklerini arttıran şıklığı mutfaklarda davet edecek olan Bugatti zamanlayıcı özelliğe de sahiptir. Şöyle düşünüldüğü zaman zamanlayıcıya ne gerek var ki deseniz de gördüğünüz şıklık karşısında ekonomi sorun değilse Bugatti seçiminiz olabilecek bir kettle markasıdır.


1800- 2400 Watt özelliğe sahip kalitenin bir diğer adresi Bosch kettle seçimi de işinizi görebilecektir. 360 derece dönen alt taban özelliği, ısınma emniyet özelliği ile güvenli kullanımlara sunulan bu kettle markası pratik- kolay kullanımlı üründür. Bazı modelleri arasında kablosuz kullanılabilecek tasarımlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer beyaz eşyalarınız BOSCH ise neden kettle tercihinizi de bu marka seçimi ile tamamlamayasanız ki?


Oldukça rağbet gören bir diğer marka Philips’dir. Kireç tutma önleyici özellik, alt tabanın döner yapısı ile bu marka da seçiminiz olabilecek bir tasarım olabilecektir. Otomatik kapanma ve susuz çalışmama fonksiyonunu seveceksiniz. Böylece güvenliği üst düzeyde olan bir kettle seçmiş olabileceksiniz. Dilerseniz Philips mağaza ziyaretleri ile ürünleri yakından inceleme imkanı yakalayabilirsiniz.


Paslanmaz çelik gövdesi ile beğenebileceğiniz modelleri sunan Siemens de imdada koşabilecek kaliteli bir marka seçimi olacaktır. 2400 Watt çalışma özelliği ile çabuk ısıtma gerçekleştirebilmektedir. Düşük ısıda kaynatma özelliği bulunan modelleri de mevcuttur. Isıyı sabitleyerek yaklaşık 30 dakikaya kadar ısıyı koruyabilme fonksiyonuna da sahiptir. Tercihleriniz için kaliteli marka mağaza ziyaretlerini gerçekleştirmeye ne dersiniz?

14376644.jpg
en-ucuz-siemens-tw86105p-kettle_20961843.jpg
f8563aa5c2bb71a06eb71635e7172e23.jpg
HD4667_20-IMS-tr_TR.jpg
kettle-chromed-design-appliances-vera-557-z.jpg
 
Üst