En iyi kozmetik markaları..

Purpleshine

Yeni Üye
Üye
En iyi kozmetik markaları..
en iyi kozmetik markaları
clip_image002.jpgSevgili meleklerim; bugün sizlere alışverişimden bahsetmek istiyorum. 2 hafta önce alışveriş yapmak için sokağa çıktım. Aklımda sadece bitmiş olan maskara ve allık almak vardı. Başka bir şey satın alma fikrim yoktu. Her neyse dev bir alışveriş merkezine girdim. Çok ünlü markaların satıldığı Tekin acar cosmetics mağazasına girdim orada envayi çeşit kosmetik ürünleri satılıyor.

Yetkiliye bir rimel almak istediğimi söyledim ben genellikle clinique, max factor, loreal Paris ürünlerini kullanırım. Clinique maskarasını ve allığını satın aldım. Tam kasaya gidiyordum ki yetkili kişi arkamdan geldi ve parfümlerde % 50 indirim olduğunu söyledi bende bir bakayım diye gittim bakmakla kalsaydım keşke 2 parfüm artı bir deodorant aldım.:D Loreal paristende bir fuşya rengi ruj aldım. Nasıl oldu bilmiyorum ama hepsini aldım. Oysaki sadece maskara ve allık almak için girmiştim. Neyse şimdi bu ürünlerden çok memnunum özellikle clinique. %100 bitkisel olup kalıntı, topaklanma yapmıyor. Çok memnun kaldım. Sizlere önerebileceğim en güzel maskara clinique. Deneyin meleklerim hiç pişman olmayacaksınız.. Editörünüz Büşra’dan Sevgilerimle..

declare , vedusa , blue ocean bence bunlarıda bir araştırın

- - - Updated - - -

declare , vedusa , blue ocean bence bunlarıda bir araştırın

Geri