En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016
Buz Lazer teknolojisi ile markalaşan Soprano ICE cihazı giderek bilinirliğini ve cihazla uygulama yapan kişiler tarafından verilen yüksek memnuniyet puanlarını arttırıyor. Gerek internet ortamında gerekse yazılı basın ve magazinden takip ettiğmize göre Buz Lazer ile yapılan lazer epilasyon uygulamalarında konfor oldukça yüksekmiş, özellikle bayanların genital bölge veya özel bölge epilasyon diye adlandırılan bölge lazer uygulamalarında hastalar tarafından açık ara önde tercih ediliyormuş.en iyi lazer.jpg
Alexandrite Lazer Cihazları Artık Popüler Değil


Diod lazer cihazlarının bu kadar konforlu ve acısız olmadığı 1996 – 2005 lı yıllarda, alexandrite ve ndyag lazer cihazları daha çok tercih edilirdi. Özellikle ince kıllarda ki başarısızlığı ve uyuyan kılları uyandırma ihtimalinin yüksek oluşu alexandrite teknolojisinin sonunu hazırladı, yıllar 2007 yi gösterdiğinde ülkemizde ütüleme epilasyon diye ünlenen Soprano Diod lazer cihazları dünyaca ünlü Alma lasers firması tarafından icad edildi ve bu sektörde yeni bir dönem de başlamış oldu. Özellikle sıcak bölgelerde , örneğin Antalya, Kıbrıs, Mersin gibi yerlerde bu tarz yazında uygulanabilen lazer epilasyon cihazlarının sayısı gittikçe fazlalaştı.


Buz Lazer ile Kıllar Donduruluyor


Buz Lazer dediğimiz teknoloji yani Soprano ICE, tedavi başlığının ucundaki BUZ gibi soğutucusuyla (eksi 3 derece) uygulama anında da ısınmıyor ve cilt yüzeyini dondurarak istenmeyen kıl köklerine gerekli doz enerjiyi göndererek ortalama 35dk da tüm vücut uygulama seansını tamamlıyor. Ortalama 6 seans da tatmin edici sonuçlar elde edilyor.IPL Teknolojileri Artık Tercih edilmiyor


Her ne kadar IPL teknolojileri 1990 lı yılların başlarında tercih edilen ve doktorlar tarafından kullanılan birden fazla dalga boyuna sahip üst teknoloji cihazlar olsa da, ülkemizde ki bilinçsizce yapılan yatırımlar yüzünden ne olduğu belli olmayan uzakdoğu cihazları, gerçekten de kaliteli olan sayısı 3-5 i geçmeyen marka IPL cihazlarının da adını, ismini yok etti. Bu sebeple hastalar tarafından tercih edilmeyen ve modern ağda yakıştırmasını alan bir cihaz teknolojisi oldu, bundan sonra da iflah olacak gibi durmuyor.


2016 Yılında Buz Lazer Epilasyon – Soprano ICE

Bu yıl da son 4 yılın en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olan Soprano Lazer cihazlarıyla Epilasyon zirveyi kimseye bırakmayacak gibi görünüyor, yeni markaları Buz Lazer ile bu yılda en çok ismini duyacağımız lazer cihazı olacak diye düşünüyoruz. Araştırmamıza göre Son 5 yılda 400 civarı Soprano, değişik il ve ilçelerdeki, hastane, klinik, ve merkezlere satıldı. Bu çok ciddi bir rakam.
 

Benzer İçerikler

A
Cevaplar
1
Görüntüleme
4K
sezen822
S
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
17K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Üst