En iyi nemlendirici krem hangisi önerileri bekliyorum

Y

Yurtseven

Forum Okuru
En iyi nemlendirici krem hangisi önerileri bekliyorum

En iyi nemlendirici krem melek kadınlar kulübü en iyi nemlendirici el kremi forumda.​

Arkadaşlar iyi bir nemlendirici krem arıyorum ellerim bulaşık hanede çalıştığım için acayip yipraniyor. Bunun için etkili bir nemlendirici krem önerileri bekliyorum sizden. En iyi nemlendirici krem hangisi ne dersiniz? Aynı zamanda çok aşırı da kuru ellerim hem kuruluğu alacak hem ekstra bakım sağlayacak bir ürün olmalı.

Merhabalar
İşiniz zor Allah kolaylık versin. Elleriniz ne kadar yıpranmıştır şimdi. İşte maalesef günümüzde de her zaman da para kazanmak hiç kolay olmamıştır. Hele ki büyüklerden de bir şey kalmadıysa mecburen ağır işlerde çalışmak zorunda kalır insanlar. Gerçek zeytinyağı içerikli kremler almaya özen gösterin bakın hem hesaplı hem işe yarar vazelin aslında. Vazelini akşamdan sürün ellerinize bir çorap geçirin sabaha kadar yumuşacık olur tabii bunu rutin haline getirmeniz gerekir her gün bu işi yaptığınız için elleriniz yeniden çatlayıp yıpratacaktır.

Eyüp Sabri Tuncer in doğal zeytinyağlı kremini öneririm. The body shop markasının da el kremini edinebilirsiniz. Biraz pahalı ama uzun süre gider. Norveçliler bu işi iyi biliyor aslında neutrogena kremini de edinebilirsiniz. En iyi nemlendirici kremler bunlari biliyorum biraz da hesaplilar bunlar daha pahalı olanlar da var. "Kuruyan ellere doğal çözümler" konulu yazımıza da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri