1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En İyi Nickler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En İyi Nickler Selam millet sizden en iyi çok iyi mükemmel nick önerileri istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En İyi Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri msn nickler en yeni nickler nickleri nikileri 1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє… düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duygulαr. нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм… αииє вєи мαиyαк olduм yαlиız; sєиiи єliиdє solαcαкsαм кopαr вєиi...
  2. En iyi msn nickleri

En iyi msn nickleri

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir. *Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur. *Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur. *bela, kişinin sevdiklerinden gelir. *HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN...
  3. En çok aranan nickler

En çok aranan nickler

aranan nickler dostlara kapak sözler sahte dostlara kapak nickler sahte sözler AğLayacak yer kaLmadı sahte dostLarın omzunda!!! ** Neden sadakatle bekleyeyim,ruhumu hasretle besleyeyim..?!?!?!( *** |..ѕσηѕυzLυкDα кαчвσLαй нαчαLLєяiiм..| son zamanların en güzel nickleri *** Elektronik etkiye şizofrenik tepki verdim sadece..!, ***PsikoLojim Bosuk Yayında Emei Geçen Her Kesn *** *** Dışarda...
  4. En farklı nickler

En farklı nickler

Benim nickim çok farklı omalı diyenler için en farklı ve en harika nickler burda ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir...
  5. İyi Geceler Nickleri

İyi Geceler Nickleri

İyi Geceler Nickleri lazım lütfen yeni olan İyi Geceler Nicklerini buradan benimle sevgilim için paylaşın hanımlar

Sayfayı Paylaş