gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En İyi Nickler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En İyi Nickler Selam millet sizden en iyi çok iyi mükemmel nick önerileri istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En İyi Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi msn nickleri

En iyi msn nickleri

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir. *Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur. *Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur. *bela, kişinin sevdiklerinden gelir. *HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN...
  2. En yeni damar nickler

En yeni damar nickler

en yeni damar nickler yeni damar nickler 2009 en A$kın Gözü Kör OLaBiLir Ama İnan ßan Karnı Achtır. İi SindiriLmémi$ 1 A$k ÜchünJü TékiLLéré Muhtachtır Beny kaça böLersen böL seny ikiye katLarım.d YéNi BiR sAyFa AçTıM kénDdİMé...iÇiNdé sén yOkSuN...KaLbİm HaYvAnAt BaHçésİ dégİLKi KöPéKLér ÖLSuN iblisin ağzında sayıklandım, bir pirinç tanesiyim çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım....
  3. En cix nickler

En cix nickler

cix nickler en cix nickler 2009 2010 oyun nickleri İletinizin çok değişik ve havalı olmasını istiyorsanız bu nickler tam sizlik buyrun arkadaşlar мiŁŁэt αşıк oŁμø søηЯα αŁкøŁiк ßэη кэηđiмэ hmde üstэŁiĸ ÞŁαtøηiк ) - ڪےє я ﻛ є я í ڪےє я ط є ﻛ τ ڪےí τ í l - Âﯼì _ ĶяąŁ™ -†єяк є∂iℓмiş уαşαη†ıмıη ßiя ∂υяαк ö†єѕiη∂єѕiη •# ə٨٥٦ ĘﻯMэЯ oLMàK ĄYяÍĊāLĩKŢĩЯ!!! ##>>>€limd€ ßir Kit@p...
  4. En süper nickler 2011

En süper nickler 2011

süper nickler 2011 süper sözler 2011 nickler msn nickleri en süper nickler 2011, sözler, yeni ve en süperi burada arkadaşlar. Nick ve söz arayan Melek'lerimiz için, en süper nickleri ve sözleri huzurlarınıza sunuyoruz arkadaşlar:) Sevgiyi Göstereceksin Söylemek YeTMeZ,Sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin YeTMez..Sevgi Herşeydir Kalbe HapsoLmaz,Seveceksen SeV OnA dA YüReĞiN YeTMeZ……!...
  5. İyi Geceler Nickleri

İyi Geceler Nickleri

İyi Geceler Nickleri lazım lütfen yeni olan İyi Geceler Nicklerini buradan benimle sevgilim için paylaşın hanımlar

Sayfayı Paylaş