En iyi set üstü ocak hakkında yardımcı olabilir misiniz?

• Konbuyu başlatan Hilal.ocak00
  • Başlangıç tarihi
H

Hilal.ocak00

Forum Okuru
En iyi set üstü ocak hakkında yardımcı olabilir misiniz?

En iyi set üstü ocak Melek kadınlar kulübü en iyi set üstü ocak yorumları forum'da.​

Merhabalar arkadaşlar ben yakında evleneceğim onun için eşyalar bakıyorum hepsini hemen hemen tamamladık ama set üstü ocak henüz alamadık yani set üstü ocak ve fırını almadığımız için size sormak istedim en iyi set üstü ocak hangisi hem kullanışlı hem fırını güzel pişiren hem ocağı kolay silinen ve size şunu sorayım beyaz mı siyah mı tercih etmem gerekiyor bunu neye göre tercih edebilirim?

Merhabalar
Evlenirken beyaz eşyaları araştırıp almak çok önemli çünkü en az 5 yıl aldığımız eşyaları kullanacağımız için ilk seferden araştırıp almak ve en uygununu almak önem arz ediyor. Ben 2 yıl önce ferrenin set üstü ocağı ve fırınını almıştım ama ne yalan söyleyeyim pek memnun kalmadım şu an kullanıyorum hala ama nedense bir türlü sevemedim ama size set üstü ocak markası olarak Simfer iyi bir marka. ama durumunuz daha iyi ise Samsung boş gibi markaları tercih etmenizi öneririm. Ama şunu da söylemek istiyorum ki set üstü ocak alırken özellikle kurulacak yer çok önemli ölçülerine bakılması gerekiyor bence. Aslında renk olarak oturacağınuz evin mutfak dolaplarının rengi size tercih yapmada yardımcı olabilir özellikle benim mutfağım beyaz dolapları olduğu için fırınım ve set üstü ocağı siyah tercih ettim beyaz ve siyah çok uyumlu görünüyor ama ben beyaz set üstü ocaklarını da çok seviyorum.

Beyaz eşya alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor mutlaka sizin okumanız gereken bir konu diye düşünüyorum. "Beyaz eşya alırken" hemen linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Geri