En iyi televizyon markası

• Konbuyu başlatan Figenzxzxzx
  • Başlangıç tarihi
F

Figenzxzxzx

Forum Okuru
En iyi televizyon markası
En iyi televizyon markası hangisi

Merhaba

Seneler sonra evimize yeni bir televizyon almak için bütçe oluşturduk yaklaşık 5 6 bin lira arasında bir televizyon almayı düşünüyoruz. Biraz araştırayım dedim ve buraya da yazayım dedim bu konuda tecrübeli olanlar yardımcı olursanız sevinirim hangi televizyon markası İyidir hangisini almalıyım yardımcı olur musunuz Ne tavsiye edersiniz hangi televizyon daha sağlam ve daha kaliteli hangi markayı önerirsiniz

Merhaba

Yaklaşık 4-5 sene önce ben de yeni bir televizyon aldım eski televizyonumuz şu ilk çıkan plazma televizyonlardandı aldığımızda ne sükse yapmıştık valla plazma televizyonumuz var diye . Ama o kadar geri kaldı ki televizyon zaten bozuldu biz de mecburen yeni televizyon almak zorunda kaldık.

Benim aldığım televizyon Samsung markaydı. Ben televizyon alırken biraz araştırdım mağazalardaki Arkadaşlar sağ olsunlar detaylı bilgiler de verdiler. Dünyada iki tane TV paneli üreten firma varmış. Bunlardan bir tanesi Samsung olduğunu söylediler. Ama anneme geçenlerde bir televizyon aldık O da Philips marka bir televizyon . Oda ondan çok memnun oldu. Televizyon alırken Smart TV olmasına yüksek çözünürlüklü olmasına ve servis ağının yaygın olmasına dikkat edin. Yerli malı almak isterseniz de Vestel marka televizyonların çok iyi olduğunu söylüyorlar.

Evinize televizyon alırken çok büyük ekranlar seçmemenizi öneririm . Çünkü malum bizim evlerimiz öyle devasa büyük evler değil büyük ekranlar büyük salonlara uyabilecek televizyonlar.Bunun için işi abartmayın derim. Yerli marka alacaksanız vestel'i yabancı alacaksanız da Samsung ya da Philips marka almanızı öneririm.

Geri