En kıskanç Türk kadını

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
En kıskanç Türk kadını
türk kadınları güzel mi
Türk kadınları kıskançlıkta diğer ülkelerdeki hemcinslerini geride bıraktı…

Dünya çapında yapılan bir ankete göre her 10 Türk kadınından 4′ü eşini çılgınca kıskanıyor.

ABD’de bir araştırma kurumunun dünyada yaptığı anketler Türk kadınının partnerine nasıl yaklaştığını ortaya koydu. Anketlere cevap veren her 100 Türk kadınından 40′ı zaman zaman kıskançlık krizine girdiklerini itiraf etti.

Bu oran Portekiz’de yüzde 36, Polonya’da yüzde 31, İspanya’da yüzde 30 ve Yunanistan’da ise yüzde 25. Araştırmanın ortaya koyduğu diğer sonuçlar ise şöyle:

En güzel, en yakışıklı
‘İlişkilerde güzellik ve yakışıklılık kriterleri neler?’ diye sorusuna verilen cevaplara göre, ideal erkek orta boylu, mavi gözlü, kısa, kahverengi saçlı. Anket sonuçlarına göre, ideal kadın ise mavi gözlü, orta boylu, balık etli kalın dudaklı. Saçlar ise ne çok uzun ne de çok kısa. Omuzların hemen altına kadar uzanan kahverengi saçlar en çok tercih edilen saç tipi.

Evlenmek için…
İlk öpücük hafızalardan silinmiyor. Anketleri yanıtlayan kişilerin yüzde 33′ü ilk öptükleri kişiyi unutamadıklarını itiraf etti.

‘Yarın evlenecek olsanız kimi seçerdiniz, şu an beraber olduğunuz kişiyi mi yoksa bir başkasını mı?’ sorusuna, her 100 evli kadından 90′ı şimdiki eşiyle evlenmeyi seçeceğini söyledi. Bunun yanında bekarların yüzde 60′ı da flört ettikleri kişilerle evlenmek istediklerini belirtti.

Kadınların yüzde 68′i seksi çamaşırları erkekler için değil, sadece kendilerinin hoşuna gittiği için giydiklerini açıkladı. İç çamaşırını hediyeden saymayan kadınların yüzde 72’si sevgili ya da eşlerinin hediye ettiği iç çamaşırı için, ‘Bu hediye aslında bize değil kendilerine’ yorumunu yaptı.

Eşe güven
Aynı araştırmada, her 100 kadından 89′u, karşılıklı güvenin ilişkilerde son derece önemli olduğunu söyledi. Ancak bu yanıtı verenlerin yüzde 31′i eşlerine genellikle güvenmediklerinin altını çiziyor.
 

Mi'na57

Yeni Üye
Üye
Cevap: En kıskanç Türk kadını

güvenle kıskançlık tamamen bagımsız iki yargı..
kendime bakarsam cok kıskancım..dogru olanı da bu bence.. mutluyum böyle..
 
Üst