1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  En kıskanç Türk kadını

  Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  türk kadınları güzel mi Türk kadınları kıskançlıkta diğer ülkelerdeki hemcinslerini geride bıraktı…

  Dünya çapında yapılan bir ankete göre her 10 Türk kadınından 4′ü eşini çılgınca kıskanıyor.

  ABD’de bir araştırma kurumunun dünyada yaptığı anketler Türk kadınının partnerine nasıl yaklaştığını ortaya koydu. Anketlere cevap veren her 100 Türk kadınından 40′ı zaman zaman kıskançlık krizine girdiklerini itiraf etti.

  Bu oran Portekiz’de yüzde 36, Polonya’da yüzde 31, İspanya’da yüzde 30 ve Yunanistan’da ise yüzde 25. Araştırmanın ortaya koyduğu diğer sonuçlar ise şöyle:


  En güzel, en yakışıklı ‘İlişkilerde güzellik ve yakışıklılık kriterleri neler?’ diye sorusuna verilen cevaplara göre, ideal erkek orta boylu, mavi gözlü, kısa, kahverengi saçlı. Anket sonuçlarına göre, ideal kadın ise mavi gözlü, orta boylu, balık etli kalın dudaklı. Saçlar ise ne çok uzun ne de çok kısa. Omuzların hemen altına kadar uzanan kahverengi saçlar en çok tercih edilen saç tipi.

  Evlenmek için…
  İlk öpücük hafızalardan silinmiyor. Anketleri yanıtlayan kişilerin yüzde 33′ü ilk öptükleri kişiyi unutamadıklarını itiraf etti.

  ‘Yarın evlenecek olsanız kimi seçerdiniz, şu an beraber olduğunuz kişiyi mi yoksa bir başkasını mı?’ sorusuna, her 100 evli kadından 90′ı şimdiki eşiyle evlenmeyi seçeceğini söyledi. Bunun yanında bekarların yüzde 60′ı da flört ettikleri kişilerle evlenmek istediklerini belirtti.

  Kadınların yüzde 68′i seksi çamaşırları erkekler için değil, sadece kendilerinin hoşuna gittiği için giydiklerini açıkladı. İç çamaşırını hediyeden saymayan kadınların yüzde 72’si sevgili ya da eşlerinin hediye ettiği iç çamaşırı için, ‘Bu hediye aslında bize değil kendilerine’ yorumunu yaptı.

  Eşe güven
  Aynı araştırmada, her 100 kadından 89′u, karşılıklı güvenin ilişkilerde son derece önemli olduğunu söyledi. Ancak bu yanıtı verenlerin yüzde 31′i eşlerine genellikle güvenmediklerinin altını çiziyor.   
 2. Mi'na57

  Mi'na57 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  434
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: En kıskanç Türk kadını
  güvenle kıskançlık tamamen bagımsız iki yargı..
  kendime bakarsam cok kıskancım..dogru olanı da bu bence.. mutluyum böyle..

   
 3. ayseler

  ayseler Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Ocak 2010
  Mesajlar:
  82
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  evet ben de iş çamaşırımı kendim için giyorum
   
 4. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.105
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0
  türk kadını kıskanç olabilir ama bence türk erkeklerinin elne su dökemezler bu konuda... :D:D
   
En kıskanç Türk kadını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ...Hayat Kıskanç Kadın Gibidir...

  ...Hayat Kıskanç Kadın Gibidir...

  Her şeyi yarım yaşıyormuşuz gibi geliyor bazen. Mutlulukların tadı hep damağımızda kalıyor. Başımıza gelen tüm felaketleri, iki gecelik gözyaşıyla dindiriyoruz. Çabuk unutuyoruz olup biteni ve bazen, hüznü yaşamayı bile beceremiyoruz. Oysa hayat, ardımızı toplayan, bıraktığımız yarımlarımızı eteğinin altına saklayan kıskanç bir kadın gibi bekliyor bizi. Biriken pişmanlıklarımıza son bir...
 2. Türk Kadını en çok Ruju kullanoyor!!

  Türk Kadını en çok Ruju kullanoyor!!

  Türk kadını makyaj ürünleri arasında en çok ruju kullandığı ortaya çıktı. Uluslararası bir kozmetik şirketinin Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürü Eda Bekem, Türk kadınının kozmetik ürünlerden en çok ruju kullandığını söyledi. Bekem, rimelin de Türk kadınının gözde kozmetik ürünleri arasında yer aldığını, rimel sürmeden sokağa çıkmama alışkanlığı bulunan kadın sayısının...
 3. hayat kıskanç bir kadın gibi...

  hayat kıskanç bir kadın gibi...

  Her şeyi yarım yaşıyormuşuz gibi geliyor bazen. Mutlulukların tadı hep damağımızda kalıyor. Başımıza gelen tüm felaketleri, iki gecelik gözyaşıyla dindiriyoruz. Çabuk unutuyoruz olup biteni ve bazen, hüznü yaşamayı bile beceremiyoruz. Oysa hayat, ardımızı toplayan, bıraktığımız yarımlarımızı eteğinin altına saklayan kıskanç bir kadın gibi bekliyor bizi. Biriken pişmanlıklarımıza son bir damla...
 4. En kıskanç kadınlar Türk kadınları

  En kıskanç kadınlar Türk kadınları

  kıskançlık,kıskançlık testi,kıskançlık tedavisi,kıskanmak,kıskanma,kıskanırım Türk kadınları kıskançlık konusunda bütün hemcinslerini geçti! Kaynak : yorumla.net - En kıskanç kadınlar Türk kadınları çıktı! ABD`de yapılan bir ankete göre; her 10 Türk kadınından 4`ü eşini deli gibi kıskanıyor. Hatta anketlere cevap veren her 100 Türk kadınından 40`ı zaman zaman kıskançlık krizine...

Sayfayı Paylaş