En Komik Fıkralar

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
En Komik Fıkralar
En Komik Fıkralar
En Komik Fıkralar kısa
en komik fıkralar temel

Bende size biraz komik fıkralar sunmak istedim hep siz bana bilgi veriyorsunuz tşk etmek için bende sizi eğlendirmek istedim melekler:)

evin reisi
adamın biri kitapçıya gider ve tezgahtara
-evin reisi erkektir adli kitap var mi?
diye sorar.
tezgahtar cevap verir
-malesef beyefendi masal kitabı satmıyoruz. :))

Süpermen
Sarhoş Adam sabaha doğru evine gelmiş..Eşi başlamış doğal olarak sorular sormaya
-Dün gece nerdeydin Süpermen?
-Müşterileri yemeğe çıkardım patronla..
-Peki daha sonra ne yaptınız Süpermen?
-Bir bara götürdük striptiz kulübüne..
-Sen ne yaptın orda Süpermen ? demiş eşi.
-Hiç sadece bir bira içtim ve patronla müşterileri otele bıraktık demiş adam ve ardından sormuş..
-Neden bana Superman diyorsun geldiğimden beri acaba ?
Eşi cevaplamış..
-Sadece Süpermen külotunu pantolonunun üstüne giyiyor da ondan sordum :))

Badem
tur otobüsü şöförünün omzuna dokunulunca adam hafifçe başını çevirmiş, bir bakmış ki elinde bir avuç badem, yaşlı bir kadın durmakta..

teşekkür ederek almış bademleri ve yemiş..

15 dakika sonra yaşlı kadın tekrar şöförün omuzuna dokunup bir avuç daha badem vermiş ve bu ikramı 5 kere daha yapınca "zahmet ediyorsunuz efendim.." demiş saygılı şöför,

" hep bana yedirdiniz.. biraz da kendiniz yesenize.." çiğniyemiyorum evladım.." demiş yaşlı kadın,

"dişlerim yok..""niye satın alıyorsunuz o zaman?.." "evladım ben sadece üzerindeki çikolata kaplamasını emmesini seviyorum!.." :))

Sivsisinek

temel ile dursun iki katli bina yaparlar. birinci kati tamamladıktan sonra evleri olmadığı için orada kalmaya karar verirler.

yaz mevsimi olduğundan yattıkları yere sivri sinekler dolar. bunlar da sineklerin kendilerini sokmaması için yorganı başlarına kapatırlar.

günlerden bir gün yine yatma zamanı gelince odaya ateş böcekleri girer. bunlar her zamanki gibi başları yorganın içine gömülü şekilde yatarlarken
temel bir ara başını dışarı çıkarıp ateş böceklerini görünce tekrar aceleyle yorganın içine gömülür.

dursunu dürter ve ona; "ula, ula dursun! sivrisinekler ellerinde fenerle bizi ariler" :)

ameliyat
beş cerrah konuşuyorlarmış, hangi hastaları ameliyat etmek daha kolaydır diye...
birincisi demiş ki:" muhasebecileri ameliyat etmek en iyisidir, çünkü içini açtığında her şey numaralandırılmıştır"

ikincisi demiş ki: " yok canım , bence elektrikçileri tercih etmelisiniz, içindeki her şey renk kodu ile sınıflandırılmıştır"
üçüncüsü demiş ki:" hadi canım, bence kütüphaneciler en iyisidir, içlerindeki her şey alfabetik dizin içindedir"
dördüncüsü: " inşaat işçilerini denemelisiniz, parça artarsa ya da iş uzar ve bir türlü bitmezse onlar seni anlayacaktır"
beşincisi şöyle demiş: "hepiniz yanılıyorsunuz, ameliyat edilecek en iyi hasta grubu politikacılardır. çünkü, yürekleri yoktur, beyinleri yoktur, testisleri yoktur, omurgası yoktur. sadece iki organı oynar; ağzı ve götü. onlar da değiştirilebilir türdendir.!!" :))

yalan
Padişahın biri,
- Bana yalan söyleyebilene bir küp dolusu altın vereceğim!
demiş. Yalancılar, hemen saraya koşuşturup başlamışlar yalana;
  • Bir kuş, aslanı kapıp yuvasına götürdü.
  • Bunun neresi yalan?.. Kuş kartaldır, Arslan da kuzu kadar minik bir yavru. Kaptı mı götürür tabii!..
…- Komşu ülkede bir eşeği kral yaptılar!..
  • Ülkenin kralı, pencereden bakınırken tacını düşürmüş. Taç da pencerenin altındaki eşeğin başına geçmiş. Taç kimin kafasındaysa, kral odur tabii!..
  • Padişahım, ben gökyüzüne bir ok attım. Altı ay sonra geri döndü!
  • Senin ok bir ağacın üstüne düşmüştür. Ağaç, sonbaharda yapraklarını dökünce, takılacak yer bulamayıp yere inmiştir.
Böylece padişah, her yalana gerçek bir bahane bulmuş ve kimse padişaha bu yalandır dedirtememiş. Ama bir gün bir Kayserili gelmiş;
- Padişahım, sen benim babamdan borç olarak bir küp dolusu altın almıştın. Şimdi geri almaya geldim. Yalandır dersen ödülümü ver. Yalan değil dersen borcunu öde!.. :))

Merhaba... Bu komik fıkralar için size çok tşk ederiz.
Sevgilerimizle...
Meleklermekani.com

Geri