En Lanet Burç Hangisi

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ASLAN
(23 Temmuz-23 Ağustos)
Bu aslan var ya aslan. Bu komedi şey kendisinin gökten zembille indiğini sanır. Bu ıssız bir adaya düşse, yanında isteyeceği üç şeyden biri aynadır. Kendinde şeytan tüyü olduğunu düşünür. Sanki bu olmasa çevresindeki hiçbir şey düzgün gitmeyecek zanneder. Oysa en büyük yamuk kendisidir. Bunu bir odaya iki gün kapatın kesin ölür. Hele bir de odada ayna yoksa iki gün bile sürmez. Özgürlüğü asla vazgeçemeyeceği şeydir. Saftır aslında bu. Kuş kadar beyni olan bir insan bile bunu kolayca kandırabilir. Öyle ince detaylardan pek anlamaz. Bir yalan söylediğinde ya da gizli bir iş yaptığında kısa sürede kendini ele verir. Çünkü plan yapacak, yaptığı planı doşru düzgün uygulayacak, hadi diyelim uyguladı, saklayıp gizleyecek kadar potansiyel yoktur onda. Sakın bu aslan megolamanına nasıl göründüğünüze dair bir şey sormayın. Çünkü siz kendinizi ne kadar mükemmel hissederseniz hissedin, o
olumsuz bir şey bulacaktır. Bu şahsiyetle kavga ettiğinizde, size
saldıracağı ilk konu dış görünüşünüz olacaktır. Kilonuzdan tutun da, gözlerinizin şaşılığına, dudaklarınızın inceliğine kadar v.s ne varsa onu fazlasıyla ilgilendirir. Ruh sağlığınız açısından tehlikelidir.


kendimden tiksindim valla
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
çok saçma , bence en güzel burç başak ve yay burçları . kime sorsanızı size söyler. başak ve yay burçları en güzel burçlardır. çok saçma ve mantıksız düşünüyorsunuz bence . ama herkesin düşüncesi kendine o ayrı meselede . başak ve yay daima en güzel burçlarıdır.
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
İKİZLER
(22 Mayıs-21 Haziran)
Dönek, iki yüzlü, karakter çorbası, tek başına tek bir işe bile yaramayan a*****. Tatlı dilli yılan. Bu var ya, bu, hayatı boyunca onu bunu sömürüp durur. Bol organizasyonlu, bol dedikodulu, fesat mı fesat, defolu tipin tekidir. "Hadi arkadaşlar şunu yapalım..." "Aaa ayıp ettin tabii ki gelirim...." "borcum olsun... " en çok yalanlarından bir kaçıdır. Çok iyi yalan söyler. Gevezedir de. Sır tutamaz. Boştur bunun ağzı. Ayaklı Gazete dedikleri türdendir. Gezsin, tozsun, eğlensin, o kadar. Öyle sıkıya mıkıya gelemez fazla. Laf olsun diye konuşur, evlenmek için evlenir, desinler diye yapar. Bir sözü diğerini tutmaz. Yanında kimse olmayınca da korkağın tekidir. Habire birilerinin , bir şeylerin arkasından konuşur. Onun arkasından konuşur, bunun peşinden konuşur. Ha babam konuşur. Güvenilmez tipin tekidir bu. Ama şeytan tüyü vardır bunlarda. Kendini affettirmeyi iyi becerir. Çabuk kandırır karşısındakini. En dikkat edilmesi gereken burç grubudur.


tamamen yalan !!


Ama şeytan tüyü vardır bunlarda. Kendini affettirmeyi iyi becerir. Çabuk kandırır karşısındakini. En dikkat edilmesi gereken burç grubudur.

BU DOGRU !!!!!!!!!!!
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bunların hiç biri doğru değil şahsen bunları yazan kişi artık neresinden uydurduysa çok sinirimi bozdu dua etsin etsin kötü şeyler yazmadım !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A

AnjelikaFB

Yeni Üye
Üye
eskı sevgılım balık ve soylenenlerın yarısı dogru :) para gelsın onu bulsun ıstıyor, acayıp ınatcı, hayallerle yasamaya bagılıyorr
 
Üst