en manalı msj buraya

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
en manalı msj buraya
arkadaslar malum sevgılıler gunu yaklasıyo sevgılısıne askına kocalarımıza en güzel msj yazıp paylasalım en güzel msj kım yazıcak bakalım ben bı kac tane yazıyım -Bir gece ay bana sordu. NEDEN seni ağlatan biriyle berabersin. Aya baktım ve dedimki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin… - Aşk yoluna seninle başladı bu gönül sensiz devam edemez
-Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.
-Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek,gündüzleri görebilmek marifet, sevmek önemli değil, yıllarca vazgeçememek marifet! evt sızınde burda paylasmak ıstedıgı msjlar varsa yorumlarınızı beklıyoruz

sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin senli günlerle takas ediyorum...
yoklugun diye birşey yok bende ben seni sonsuzluk kada çok çook ama çooooook seviyorummmmmm......

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Benzer Diğer Konularımız !

Geri