En moda ahşap ev dekorasyonları

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En moda ahşap ev dekorasyonları
Ahşap ürünler ev dekorasyonunu hareketlendirici görünüm zenginlikleri ile odalarda sıcak havalar estirebilmektedir. En yeni ahşap mobilya tasarımları, ahşap masalar, ahşap kitaplıklar ya da duvar rafları, ahşap sandalyeler, mutfak masaları gibi tercihleriniz oda görünümlerinizde estetik etkiler yakalayabilmenize yardımcı olacaklardır.

ahsap-dekoratif-rafli-askilik.jpg


Ahşap ürünlerle ister nostaljik bir hava yaratmak isteyin isterseniz üst raftaki gibi ahşabın farklı tonlarına evinizde yer açmayı planlayın. Her iki durumda da ahşap ile elde edeceğiniz zengin görünümlü etkileri evinize davet edebilme olanağı yakalayabilirsiniz.

cok-amacli-dekoratif-ahsap-sehpa-2017.jpg


Ahşap masalar ile oda dekorasyonlarınıza estetik etkiler yükleyebilir, en moda renklerle boyama işlemi gerçekleştirip oda görünümlerinizde renkli ortam sunumları oluşturabilirsiniz.

dekoratif-beyaz-lake-mutfak-rafi-2017.jpg


Duvar rafı seçiminiz ile oda görünümleriniz zevkinize uygun görünümler ve estetiksellikler ile süslenerek sizlerin arzu duyduğunuz etkileri yakalayabilmenize imkan tanıyabilmektedir.

renkli-ahsap-sandalye-modelleri-2017.jpg


Ahşap sandalyeler ile oturma alanınızdaki etkiye hayret edebileceksiniz. Bir cafe dekorasyonunda da gözünüze çarpacak rengarenk ama ahşap sağlamlığı hissini size aktarabilecek sandalye tasarımları karşısında çok mutlu olabileceksiniz. Ahşap dekor ürünlerinden faydalanarak oda görünümlerinizde sımsıcak alan zenginlikleri yakalamaya ne dersiniz?

teras-ve-veranda-icin-eski-stil-dekorasyon-2016-2017.jpg
 
Üst