En Modern Küçük Mutfak Modelleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En Modern Küçük Mutfak Modelleri
2014 Stüdyo Mutfak Modelleri
Küçük Mutfak Modelleri
En Modern Küçük Mutfak Modelleri 2014

Küçük bir eviniz varsa ya da stüdyo daire tipi bir yerde kalıyorsanız mutfak dekorasyonuna isteseniz de fazla önem veremezsiniz. Yeriniz dar olunca farklı mutfak dekorasyonları yaratabilmek sizler için sorun teşkil edecektir. Oysa en modern mutfak modelleri arasından incelemelerde bulunmanız durumunda hem kullanışlı hem de son derece şık görünümlü mutfak dekorasyonları yaratabileceğinizin farkına varabilirsiniz.

Özellikle gömme dolap modellerini andıran gömme mutfak modelleri hem yer bakımından tercih edilmektedir; hem de görünüm olarak harika bir görsel zenginlik yaratmaktadır. Sürgülü kapı ile kapatabileceğiniz bu mutfak modelinde bir mutfak da sahip olabileceğiniz lavabo, fırın, buzdolabı ve farklı depolama alanlarından yararlanabilirsiniz.

Dekoratif-Stüdyo-Daire-Mutfakları.jpg
Farkli-studyo-daire-modelleri.jpg
mutfak4ej5.png
oval-mutfak-dolabı-bordo.jpg

Sürgülü kapı ile gizleyebileceğiniz bu mutfak modeli ile şık dekoratiflikler yaratabildiğiniz gibi aynı zamanda ihtiyacınız olan her şeyi dairenizde gizleyebilmiş olmanın mutluluğunu tadabilirsiniz. Bu tarz bir mutfak modeli yerine evin ortasında dekoratiflik yaratabileceğiniz oval dönen tarz bir mutfak modeli tercihinde bulunarak da değişimi odalarınızda yaşatabilirsiniz. Seçeceğiniz mutfak modeli için farklı seçeneklere göz atmak için internette yer alan modeller arasından incelemelerde bulunmaya başlayabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst