En rahat yatak hangisi

N

Nurcumcumxxx

Forum Okuru
En rahat yatak hangisi
En rahat yatak hangisi ne marka yatak almalıyım

Selam

Nihayetinde 10 yıllık yatağımı değiştireceğim. Eşim de artık dediğime geldi çünkü bu yataktan hep yorgun kalkıyoruz neredeyse çok eskidi. Nasıl bir yatak almamı önerirsiniz .En rahat yatak hangisi . Ne marka yatak almalıyım öyle çok ultra pahalı yatak almak istemiyorum orta karar da bir yatak almak istiyorum en rahat yatak hangisi onu almak istiyorum hangi markayı önerirsiniz hangi yatak markasını almalıyım

Merhaba

Uyuduğumuz yatak gerçekten çok önemli senin de dediğin gibisabahları yataktan yorgun kalkıyorsak en önemli etkenlerden bir tanesi üzerinde yaptığımız yataktır. Başka sebepleri var da şimdi burada konu etmeyelim onları. Aslında o kadar zor bir soru sormuşsun ki kolay gibi gözüküyor ama hiç de öyle kolay bir soru değil .

En rahat yatak hangisi sorusu. Aslında kişiden kişiye değişen bir sorudur. Çünkü bazıları sert yataktan hoşlanır rahat eder bazıları orta sert bazıları da yumuşacık bir yatakta yatmaktan hoşlanır rahat eder. Hangi yatak rahat dersen ben kendime göre söyleyebilirim orta sertlikte bir yatakta rahattır

Hangi markayı almam gerekiyor diyorsan .İşte o konuda birkaç öneri de bulunabilirim. Bu işi senelerdir yapan bazı markalar var bunlara dikkat edin Bunlar hem teknolojiyi geliştiriyorlar hem de kaliteli gerçekten güzel yataklar üretiyorlar. Bunların en başında bana göre İstikbal geliyor. Bende İstikbal yatak aldım memnun kaldım . Sana da İstikbal yatağı öneririm orta sertlikte bir yatağını aldım kışlık yazlık diye yüzleri farklı farklı yazın bir tarafını kışın diğer tarafını çevirip kullanabiliyoruz gayet de memnunum çok da rahat sana da tavsiye ederim

Geri