1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    208
    Ödül Puanları:
    63

En renkli yemek odası dekorasyon önerileri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Yemek odası dekorasyonlarında sandalyeden konsola; aksesuarlardan yemek odası aydınlatmasına kadar her ayrıntıya farklı bir anlam katmak için genel bir uğraş içine gireriz. Misafir seviyorsak en beğendiğimiz yemek takımlarımız ve renkli sunum peçetelerimiz ile ikramda bulunma tercihinde bulunmak isteriz. Renkli bir ortamda cıvıl cıvıl bir yemek yeme heyecanını hissetmek bizim en çok arzuladıklarımız arasında kendini gösterebilmektedir. Size sunacağım tavsiyeler ve yemek odası önerileri sayesinde misafirlerinizi ağırlayacağınız ortam hazırlığını daha kaliteli şekilde gerçekleştirebilir; evinizi yenileyecekseniz kendinizi iyi hissedeceğiniz renkli bir yemek odası oluşumu için rehber olabilecek resimleri uygulama tercihi için harekete geçebilirsiniz.
    < Konu Resmi..>

Yeşil renk severlerin ve doğadan vazgeçemeyenlerin tercihi olabilecek bir seçenektir üstteki modelimiz.

< Konu Resmi..>

Kadifeli pembe tonlarındaki sandalyeler ile beğeneceğiniz üstteki yemek odası takımı da asla hayır diyemeyeceğiniz önerilerimiz arasında kendini gösterebilmektedir.

< Konu Resmi..>

Renkliden vazgeçemem diyenler ve illa ki bir yemek odası takımı olması gerekmez diyenlerin tercihi olabilecek bir seçenek içinde üstteki modeli özenle yerleştirdim diyebilirim. Keyifli seçimler.....

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

En renkli yemek odası dekorasyon önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Eğer ayrı bir yemek odanız varsa tabi ki dekoru kendine has olmalı. Ama ayrı bir yemek odanız yoksa ve salonunuzun bir köşesini yemek bölümü olarak kullanıyorsanız o zaman da salonunuzun dekoruyla uyumlu olmalı. İşte sizler için bir kaç yemek oda dekor örneği meleklerim...
  2. Yemek odası dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu

Yemek odası modelleri 2012 Yemek masası modelleri misafir yemek masam salonda duruyor. Fazladan bir odam olsa oraya koyar yemek odası yapardım:) Bende herşeye bir oda istiyorum. 40 odalı bir ev ancak yetecek bana sanırım:) Bu aralar banklı yemek masaları çok moda. Bende yemek masamızı alırken bir tarafı banklı olsun istedim ama annem aldırmadı:) Sandalyelerimi de beğeniyorum ama aklım genede...
  3. Alaçatı Yemek Odası Takımıyla Yemek Odası Dekorasyonu

Alaçatı Yemek Odası Takımıyla Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası dekorasyon değişiminizde Alfemo mağaza ziyaretinde bulunmaya ne dersiniz? Mağaza ziyaretiniz esnasında alaçatı yemek odası takımını inceleyip evinizde yeni dekor değişimleri için harekete geçebilirsiniz. 5990,40 TL ile sahip olabileceğiniz alaçatı yemek odası country tarzını sevenler için ideal bir tercih olacaktır. Lazer işçilikle yapılmış takıma ait porselen kulplar tasarımı...
  4. En Güzel Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

En Güzel Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

Bebek odası dekorasyonları her sene yeni bebek bekleyen ailelerin önem verdikleri dekorasyonlar arasında kendini göstermektedir. Yeni sezon bebek odası takımları, bebek odası aydınlatma modelleri, bebek odası modern halıları gibi seçenekleri bir konsept olarak uygulayabilir; bebek odanızın huzur bulabileceğiz harika bir oda dekore etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bebek odası...
  5. Yemek odası dekorasyonlarından son trend görünümler

Yemek odası dekorasyonlarından son trend görünümler

Yemek odası dekorasyonları bayanların özellikle çok misafirli olanların titizlik gösterdikleri oda dekorasyonlarındandır. Şık ve sıcak bir yemek odası görünümü için kaliteli marka mağazaları mesken tutulur ilk zamanlarda. Sonra yerini kataloglara bırakan son trend çizgilerin yer aldığı yemek odası dekorasyonları oldukça modern görünümleri ile dudak uçuklatacak tarzları ile karşınıza çıkar....

Sayfayı Paylaş