En Romantik Evlenme Teklifi Sözleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
En Romantik Evlenme Teklifi Sözleri
bu konu romantik evlilik teklifi sözlerine yer vermektedir.

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için atacağınız ilk adım olacak evlilik teklifin de söylemek için en romantik aşk dolu sözler arıyorsanız sizlere anlamlı ve duygusal sözlerden oluşan evlilik teklifi sözlerini paylaşıyoruz.

kalp-247.gif

Hayat denen şey zaten akıp gidiyor herkes payına düşenleri sırtlarken Mutluluklar kadar sıkıntılarda iz bırakmadan yitip gidiveriyor Anlam kazanmıyor geçen şeyler paylaşılmış anlardan anılara dönüşmedikçe Ortak bir hafızamız, geçmişimiz, anılarımız, bölüşüp çoğaltacağımız geleceğimiz de olsun istiyorum artık Senin dahil olmadığın akıp giden bir zamana da tahammül edemiyorum artık Benimle evlenir misin aşkım

Engelli koşan atletler gibi, koştum, atladım, aştım tüm engelleri Şimdi önümde bir tane kaldı Eğer onu da geçebilirsem, mutlu yorgun ama gönlünün şampiyonu olmak istiyorum Benimle evlenir misin?

Belki seçimdir, belki değil Belki doğaçlamadır, belki rüya Kurnazlıktır belki Belki de hesaptır, koşulların denkliğidir, ihtiyaçtır Zorunluluktur, zorladır İstemli hırs, ekonomik yaklaşımdır belki de kim bilir kim nasıl kurar Ben seni ruhuma, aklıma, bedenime üç olmazsa olmazla istiyorum Benimle evlenir misin?

İster güneyden gelen karayel, ister kuzeyden gelen poyraz ol, dilersen beni tümden ıslatan sağanaklar ol,güneşinle yanıp, serinliğine bırakayım kendimi, denizinde Umut ol bana, her şey çok güzel olacak deSımsıkı sar üşütmem seni de, çocuklarımız olacak bize benzeyecekler de Evlen benimle

Hayat denen şey zaten akıp gidiyor herkes payına düşenleri sırtlarken Mutluluklar kadar sıkıntılarda iz bırakmadan yitip gidiveriyor Anlam kazanmıyor geçen şeyler paylaşılmış anlardan anılara dönüşmedikçe Ortak bir hafızamız, geçmişimiz, anılarımız, bölüşüp çoğaltacağımız geleceğimiz de olsun istiyorum artık Senin dahil olmadığın akıp giden bir zamana da tahammül edemiyorum artık Benimle evlenir misin aşkım

Sana anlatıyorum ya bana dair şeyleri, yüzümü de saklamıyorum hüznümü de, sende öyle Sonra zaman tükeniyor ayrı yönlere gidiyoruzSanki bir kolum bir ayağım orada kalmış gibi, dengem yitmiş gibi oluyorum Ben böyle tek başına dönüşler, ayrı yürüyüşler, tek yastıklı yataklarda sensiz uykular istemiyorum artık Yastığınla, sıcağınla, rüyalarınla gelir misin bana

Ben başka sularda yüzemeyen, beslenemeyen, sadece senin akvaryumunda yaşamaya mecbur hassas bir balık olmuşum Dertlenmiyorum aksine halinden memnun, bu yaşamaya muhtaçlık cezbediyor beni Yaşlanıp ölene kadar, balık gibi yüzmeyi unutana kadar kalmak istiyorum sularında Gel evet de bırakma sakın beni

Rüyalarımdan gerçeğime, karanlıktan ışığa geçişime, gündüzden geceme, dünümden yarınıma ortak, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime destek, ruhuma, kalbime, beynime eş ol istiyorum Gelip hep benimle ol istiyorum

Hep beni sana getirecek yollar, senle bana açılacak kapılar, kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum Her şeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum Benimle evlenir misin sevgilim?

Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

Bir yuvamız olsun artık Bize dair, bizi anlatan, bizle dolu Evimiz derken içimizin hoplayacağı, her şeyi uzaklaştırırken bizi yakınlaştıracak duvarları, pencereleri, odaları, bizle dolu kokusuyla evimiz olsun İçinde sen olsun, ben olsun, sevgi olsun

Saatler gibi, tıkır tıkır işlerken, ben beş olsam sen yirmibeş geçiyor ol, ben üç olsam sen çeyrek geçiyor ol, altı olsam, buçuk, iki olsam on geçe, dört olsam yirmi geçe, oniki olsam sende tam üstümde benle oniki ol , ne bir dakika ileri ne bir dakika geri hep eşit hep birlik ol istiyorum Zamanı beraber tutalım gel hadi

Geri