En sevdiginiz hayvan hangisi???

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
en çalışkan hayvan hangisidir

Ce: En sevdiginiz hayvan hangisi???

Köpek diyorum, saf cins köpekleri çok seviyorum. Aslında hayvanları inanılmaz severim, hiç dayanamam onlara ama köpekler benim için bambaşka bir sevgi kaynağı. En çok da Husky'lere hastayım, saf ırk Sibirya Kurtları... Sonra Golden Retriever ve Valee Çoban Köpeği cinsleri...

Ce: En sevdiginiz hayvan hangisi???

köpek seviyorum alman kurdum vardı işten eve geldiğimde sanki kokumu almış gibi daha beni görmeden bir uçtaan diğer uca koşar çocuklar gibi şımarırdı ve ben üzüldüğümde gözlerimin içine bakar sanki beni anlıyorda teselli ediyor gibi.en sadık dostum Dobi sonra öldü :(
şimdide istiyorum ama bakamam diye korkuyorum çünkü ilgi ister sonuçta oda bir canlı...

Cevap: En sevdiginiz hayvan hangisi???

ben köpek diyoruum aslında beslemek istiyorum ama evde kıl döküyo diye annem izin vermiyor..dışardada yerimiz yook =((((

Birçok köpek besledim büyüttüm hepside gitti şimdi kimi öldü kimi çalındı. çok üzücü onca emekten sonra...

Cinsi ne olursa olsun kedi ve köpekleri çok severim..Hayatım boyunca sürekli bakmışımdır.Şu anda bir goldenim var dünya tatlısı bir kızım ve kapıda büyüyen birkaç kedi..Hayatın anlamı bence onlar..

Geri