En şık duvar dekorasyon önerilerinden bir demet

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En şık duvar dekorasyon önerilerinden bir demet
Duvar dekorasyonları ev dekorasyonlarının en can alıcı noktalarıdır diyebiliriz. Bir oturma odasında ya da salonda en çok vakit geçirdiğimizi varsayarsak bu oda dekorasyonlarında dikkat çekiciliği elden bırakmayacak olan duvar dekorasyonlarını en dikkat çekici şekilde dekore etmeye özen gösteririz. Dekorasyonda zevkli tercihlerle tamamlanacak seçimlerde duvar tabakları, gösterişli şık duvar üniteleri, raf modelleri, kitaplık görünümlü duvarı kaplayan bölmeli üniteler gibi pek çok farklı seçim ile duvarları farklı bir boyut kazandıracak görünüme kavuşturabilirsiniz.

dekor-modern-duvar-unitesi-24763-12-B.jpg

Üst resimde yer alan estetik görünümlü kullanışlı tv ünitesi beğenilen görünüm zenginliği ile salonlarınızı süsleyebilir. Şık aydınlatma ünitesi görünümlü uzunlamasına dizayn edilmiş ünitede aradığınız modernliği bulabileceğinizin garantisini verebiliriz.


Şık-ve-modern-duvar-dekor-modelleri-2016-14.jpg

Kitap okumayı sevenler içinde okuma köşesi ya da kitaplık için ayrı bir oda dekore etmek yerine önerilebilecek bir görünüm olan üst resimde eklediğim oda görünümü de son derece estetik bir seçim olabilecektir.

Şık-ve-modern-duvar-tasarım-modelleri-2016-1.jpg
Şık-ve-modern-duvar-tasarım-modelleri-2016-2.jpg
troya-duvar-unitesi.jpg
 
Üst