Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

En şık ünlüler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en şık sanatçılar Moda uzmanlarından bu ünlüler tam not almayı başaranlardan=)Dünyaca ünlü bu kişiler ünleri kadar şıklıklarıylada beğeni topluyorlar işte sizler için seçmiş olduğum bu ünlülerden bazıları
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Özellikle aralarından Lindsay Lohan'ı ve onun tarziını çokbeğeniyorum.Her ne adar hayat tarzı pek iç açıcı olmasa da hatun güzel giyiniyor :)

En şık ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin en rezil anları

ünlülerin en rezil anları

Birazdan ünlülerin en komik anlarını anlattıkları güzel bir yazı göreceksiniz. Amaç hep birlikte gülelim :D:D ÜÇ KEZ DÜŞTÜM Türkan Şoray: Çok sakarımdır. Bir şeyleri devirip kırmalarım neyse de, düşmelerim meşhurdur. Bir gün Galata Köprüsü üzerinde film çeviriyoruz. Benden başka yürüyen yok. Filmi Atıf Yılmaz yönetiyor. Komut verdi ve ben üzgün, sevgilimi anımsayarak yürürken koca köprünün...
  2. En rüküş ünlüler

En rüküş ünlüler

Dünyaca tanınan ve sevilen milyonlarca hayranları olan ünlüler oldular ama modacıların ne yazıkki eleştirilerine hedef oldular işte en rüküş ünlülerden sizler için seçmiş olduklarımdan bazıları.Gerçekten çok kokoş ve rüküş olmuşlar yani bunlara çok iyi bir imajmaker ile stil uzmanı şart diye düşünüyorum:D
  3. Dünya'nın En Şık 10 Ünlü Kadını

Dünya'nın En Şık 10 Ünlü Kadını

dünyanın en ünlü kadınları dünyanın en ünlü kadını şık kadını şık 10 ünlüsü Dünya'nın hem en ünlü, hemde en şık ünlülerinin kimler olduğunu biliyor musunuz ? Dünya’da çok takip edilen Moda ve magazin dergisi “People”, bu yılda geleneksel en şık ünlüler listesini açıkladı. People dergisinin belirlediği en şık ünlüler listesindeki 10 ünlüler şunlar arkadaşlarım. 1. Jennifer Aniston 2. Rihanna...
  4. Elle Style Awards gecesinin şık ünlüleri

Elle Style Awards gecesinin şık ünlüleri

elle style awards ödül töreni ünlülerin giysileri gecenin en'leri törenin şık ünlüleri konumuzda.Elle Style Awards ödüllleri sahiplerini buldu,gecenin ''en''leri belirlendi ve ödülleri dağıtıldı,daha önce Elle Style Awards ödüllerinin sahiplerinin kim olduğunu paylaşmıştık,şimdiyse tören gecesi adeta şıklık yarışına giren ünlülerin giysilerini paylaşıcaz,bence tek güzel giyinen ​Güzide Duran...
  5. 2012 Yılında En Şık Olan Ünlüler Kimlerdi ?

2012 Yılında En Şık Olan Ünlüler Kimlerdi ?

Bu konu; 2012 yılının en şık ünlüleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, acısıyla tatlısıyla koca bir yıl daha geçti gitti. 2012 yılı içinde moda sayfalarından da pek çok ünlü isim geldi geçti. Kimisini başarılı seçimleriyle kutlarken, kimisini de rüküşlükleriyle izledik. Kimisi muhteşem kıyafetiyle göze çarparken yanlış aksesuar seçimiyle sınıfta kaldı, kimisi de son derece...

Sayfayı Paylaş