1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    211
    Ödül Puanları:
    63

En tarz boyunluk modelleriyle şık görünümler

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Kadın ya da erkek olarak tercih ettiğimiz örgü modellerinden olan boyunluk tasarımları en önemli aksesuarlar arasındadır. Sizlerin beğenip kullanmak isteyeceğiniz pek çok boyunluk modeli arasından seçimde bulunabileceğiniz resim galerisi ve video seçenekleri ile sizleri baş başa bırakmadan biraz boyunluklardan bahsetmek istiyorum. Youtube kanalında her örgü modelinin paylaşıldığı Derya Baykal videolarını dinleyerek ve bire bir adım adım izleme olanağını yakalayarak kolaylıkla örgü yapabilme zevkini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Örgü ürünlerini takmak kimilerinde alerjen etkilere sebep olabilmektedir. Bu etken durumlarına maruz değilseniz ya da beni alerji etmez konusuna güveniyorsanız boyunluk kullanımından çekinmezsiniz.
    Farklı pek çok model ile göz kamaştırıcı bir aksesuar olarak dolaplarımızdaki yerini koruyabilen bu boyunluk tasarımları şıklıklarıyla sizleri de büyüleyebilme potansiyeline sahiptir. En tarz boyunluk model görünümleriyle resim galerisinde beğeni yakalayabilme şansınız var. Videolarını izleyerek siz değerli okuyucularımıza renkli ve model farklılığıyla daha farklı videolarına ulaşabilme sahibi olacağınız linkleri sunuyoruz. Düğmeli, saçaklı, düz örgülü ya da motifli ilerleyen pek çok video link ziyaretini mutlaka gerçekleştirmelisiniz.

Youtube yanı sıra on marifet sitesinde de kolaylıkla ulaşabileceğiniz linkler aracılığıyla olabildiğince kolay öğrenme gerçekleştirebileceksiniz. Video linkleri arasında gezinirken hoşunuza giden kokoş denen daha klasik modeller ya da spor tarz saçaklı model seçenekleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Klasik modellerde genel itibariyle boyuna yapışır model çeşitliliği daha fazla olmaktadır. Dantel görünümlü tığ işi sevenler bu modelleri yaparken çok da zorlanmazlar. Örgüyü daha şiş üstünde yapmayı sevenlerde salaş denen kot ile tamamlayabileceğiniz rahatlıkla yapabileceğiniz boyunlukları kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bana sorsanız resim galerisinde hangi model senin tarzın el yeteneğin olsa hangisini yapardınız diye emin olun en son resimdeki model derdim. Örgüyle aram pek olmadı. O yüzden ben genelde anneme yanaşıp bana da yapar mısın diyenlerdenim:D Yeteneği olanlara imrenmişimdir hep neden mi? Çünkü model de ve yapmada sınır olmayacak yeter ki zamanları olsun. Siz de yeni bir aksesuar için arayış içindeyseniz tam da kış gelmeden boyunluk tercihini tamamlama düşüncesi içine girebilirsiniz.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

En tarz boyunluk modelleriyle şık görünümler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Şık Boyunluk Modeli

Çok Şık Boyunluk Modeli

boyunluk modelleri 2011 boyunluk modelleri Kızlar bu boyunluk modeline bayılacaksınız... Benim krem renk bluzumada çok uyar.. şapkamda var... annişin ellerinden öpecek sanırım :)
  2. Yeni sezonda nişan tepsi modelleri ile gelen şık görünümler

Yeni sezonda nişan tepsi modelleri ile gelen şık görünümler

Evlilik hazırlıkları bayanların en çok titizlendikleri konular listesinde yer almaktadır. Bayanların o güzel günlerinde giyimleri, ev içinde gösterdikleri özen ile günler öncesinden bir koşuşturma içerisine girdiği gerçeği bilinmektedir. Nişan ya da söz olayınız olurken estetik tasarım zenginliği ile karşınıza çıkacak şık tasarım ürünlerinden faydalanma isteğinize karşı koyamazsınız. En önemli...
  3. 2017 en tarz mobilya tercihleri ile özel dekoratiflikler

2017 en tarz mobilya tercihleri ile özel dekoratiflikler

2017 sezonunda ev dekorasyonlarınızda en trend görünümlerin hakim olması fikri hoşunuza gidiyor mu? Sizi mutlu edecek olan trend çizgiler, 2017 moda renk seçimleri, en şık mobilya grupları ve dekorasyonda farklılık adına senenin en beğenilenlerini ev dekorasyonunuza hakim kılacağınız gerçeği ile yepyeni görünümler odalarınızda kendini gösterebilecektir. Odalarınızda ahengin yer alacağı ve ben...
  4. Modern ev dekorasyon fikirleri 2017

Modern ev dekorasyon fikirleri 2017

Ev dekorasyonları ehemmiyet gösterilen görünümler arasındadır. Modern görünüm kişilerin tercihi ile odalarda kendini belli ederken tamamen beklenti karşılayıcı durumlar düşünülerek hareket edilmektedir. 2017 sezonunda oda görünümlerinde biraz hareketlilik yakalamak istiyorsanız öncelikli düşünceniz aşağıdaki resim galerimden fikirlerle yola çıkmak olmalıdır. Modern görünümlü 2017 sezonu...
  5. Retro küvet modelleriyle tarz banyo görünümleri

Retro küvet modelleriyle tarz banyo görünümleri

Ev dekorunu yeniliyorsunuz ve banyodaki değişim konusunda hala kararsız mısınız? Retro tarz bir küvet ile banyo dekorunda değişime hak ettiğini vermeye ne dersiniz? Sanatsal bir anlam taşıyacak olan Retro tarz görünümde birbirinden şahane görünümlerle gözlerinize inanamayacağınız değişimler yakalama fırsatınız olabilir. Sizde bu fırsatı tam manasıyla yakalamak isteyenlerdenseniz Retro tarz...

Sayfayı Paylaş