En Tarz Shabby Chic Tarzı Ev Dekorasyon Modelleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En Tarz Shabby Chic Tarzı Ev Dekorasyon Modelleri
Farklı bir ev dekorasyonu gerçekleştirmek istiyorsunuz; ama nasıl bir tarzı 2017 senesi içinde uygulamaya geçirmeye karar veremediniz mi? Açık renkler, sade bir görünüm, eskitme tarz seçimler ile dekorasyonlarınızı canlı tutacak yepyeni bir görünüm ile sizlere önerilerimi sunmak için bugün karşınızdayım. Ev dekorasyonlarınızda yeniliğe yer açıcı davranma niyetindeyseniz Shabby chic tarzı dekor anlayışını bu seneki değişiminize adapte edebilirsiniz. Sizlerin beğeneceğiniz bir tarz olan Shabby chic tarzı resimlerimde sunarken beğeniniz doğrultusunda resimlerdeki görünüm harici kendi orijinal görünümünüzü de elde edebilirsiniz.

shabby-chic-dekorasyon-modelleri.jpg


Eskitme tarz mobilyalar ev dekorasyonlarında zevke göre tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Ev dekorasyonlarınızda yeni bir dekorasyon gerçekleştirme niyetindeyseniz öncelikli olarak üstteki tarz bir görünüme yer açıcı davranan tablo, orta sehpa gibi model uygulamaları tercihinde bulunabilirsiniz. Son derece muhteşem dizaynları ile sizlerin beklentilerinizi tam manası ile karşılayabilecek olan bu oda görünümleri harika dekoratifliklere yer açıcı davranacaktır. Eskilerden bir öneri olan nostaljik yemek odası dekorasyonları yazımda da göreceğiniz üzere eskitme mobilyalar tarzınız olursa ne kadar muhteşem görünümler elde edebileceğinizi yazımdaki bilgilerden faydalanarak öğrenebileceksiniz.

shabby-chic-dekorasyon-onerileri.jpg


Üstteki resimde de el yapımı kırlent olan dantelli kırlent kılıfına saklanan yastık modeli, farklı tarz duvar kağıtları, açık tonların odaya hakimiyeti, posttan yapılmış koltuk örtüsü ve ahşap sehpa ile ne kadar dekoratif bir görünüme yer açıldığını bir kere daha anlamış olabileceksiniz. Shabby chic tarzı dekor anlayışında hakim olabilecek bu tarz bir görünümde bazı nesne değişimleri ile kendinizde olanlar ve alabilecekleriniz ile harika bir görünüme yer açabilirsiniz.


shabby-chic-stili-dekorasyon-modelleri.jpg


Eskitme bir şömine ve el yapımı göz alıcı objeler ile üst resimde tamamen elinizdekiler ile oluşturabileceğiniz sıcak bir görünüm ile karşı karşıyasınız. Pastel renklerin hakim olduğu bu odada eskitme şömine pek bir zıt görünüm elde etmiş sizce de öyle değil mi? Biraz uyum elde etmek amacı ile dengeyi bulabilecek şekilde göz yoran nesneleri bir kenara kaldırıp sizi yansıtacak olan Shabby chic tarzı oda görünümü yansıtmayı deneyebilirsiniz. Bazı odalarda romantik tarz dekorasyondan ayrıntılar sunarak da bu tarzı ev dekorasyonunuza uygulama şansına sahipsiniz.
 
Üst