en uzun burun!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
en uzun burun!
guinness rekorlar kitabı en uzun burun uzun burunlu kadınlar burun resimleri dünyanın en büyük burunlu kadını
36782.jpg

Artvinli Mehmet Özyürek, 8.8 santimetre uzunluğundaki burnuyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdiği ilk günlerde gördüğü ilgiyi bulamamaktan şikayet ediyor.

Artvinli Mehmet Özyürek, 8.8 santimetre uzunluğundaki burnuyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdiği ilk günlerde gördüğü ilgiyi bulamamaktan şikayet ediyor. Rize'de yayın yapan yerel televizyon kanalının 1997 ve 2000 yıllarında düzenlediği Uluslararası Altın Burun Şampiyonası'nda, 8.8 santimetre uzunluğundaki burnuyla üst üste birinci olan ve Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Mehmet Özyürek, AA muhabirine, beklediği ilgiyi göremediğinden yakındı.

Dünya burun şampiyonu olduktan sonra birçok reklâm şirketi ile televizyondan dizi teklifi geldiğini, bu tekliflerin sadece sözde kaldığını belirten Özyürek, şöyle dedi: ''İtalyan bir telefon şirketinin kontör reklamında oynadım. Bir burun damlasının tanıtım filminde de rol aldım. Hülya Avşar başta olmak üzere Gülben Ergen, Deniz Akkaya, Hande Ataizi, Cem Davran, Reha Muhtar, Bay Kubidik, Hakan Aygün, Gülgün Feyman gibi isimlerin televizyon programlarına katıldım. Ayrıca, 2005 yılında Güney Kore Devlet Televizyonu KBS muhabirleri Young Jin Han ile kameraman Shin Jung Hyun yaşantımla ilgili bir belgesel hazırlamak üzere Artvin'e geldi. Yani burnum dünya televizyonlarına belgesel oldu, ancak bugünlerde kayda değer bir ilgi göremiyorum.''

''ÇOK SIKINTI ÇEKTİM, AİLE HAYATIM BOZULDU'' Çevresindeki kişilerin kendisini meşhur ve zengin biri sandığını ifade eden Özyürek, ''Ama maalesef geçimimi emekli maaşımla sağlıyorum'' diye konuştu. Bir devlet kuruluşundan 1999 yılında emekli olduğunu, 27 yıllık çalışmasına karşılık gelen emekli ikramiyesini de dolandırıcılara kaptırdığını belirten Özyürek, şunları söyledi: ''İkramiye tutarımı, kendisini bir parti genel başkanının ekonomi danışmanı gibi tanıtan bir dolandırıcıya verdim. Oğlumu, bir bankada kadrolu işe koyacağını söylemişti. Parayı verdikten sonra kendisine bir daha ulaşamadım. Bu süreçten sonra bunalıma girdim. Çok sıkıntı çektim, aile hayatım bozuldu.'' Özyürek, bir dizi filmde oynamak istediğini söyledi

Geri