En verimli ofis dekorasyonu fikirleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En verimli ofis dekorasyonu fikirleri
Verimli bir iş yeri ortamı hem başarınızı hem de çalışanlarınızın istekli performansta işe katılımlarında arttırıcı rol oynar. İş yerinizde uzun zamandır performans yönünden çalışanlarınız ile sıkıntı yaşıyorsanız değişim gerçekleştirip onların da etkisini arttırabilecek görünümlere sahip bir iş ortamı hazırlığına girebilirsiniz. İş yerinizde nasıl bir etkili görünüm arzuluyorsanız ona göre değişimler gerçekleştirmeye bakmalısınız. Mesela duvarlarda etki yaratacak tablo ya da dekoratif ayna tipi ürünlere mi ihtiyacınız var? Ya da daha ferah ve huzur dolu bir ortam arayanlardan mısınız?


dentek_14.jpg


Üstteki dekorasyona baktığınız zaman iş yerinizde beyaz renk ile son derece aydınlık ve uykuya hayır diyebilecek bir aydınlanma sisteminin varlığına tanık olabileceksiniz. Koyu renkler ya da soğuk renk tercihleriniz ile çalışanlarınızın negatif etkileri ile karşı karşıya kalabilir, iş verimlerinde düşüşe sebebiyet verebilirsiniz. Ofis dekorasyonu yaparken ev hissini ortama adapte etmek de verimli çalışan profilini yakalamada etkili yöntemler arasındadır. Tavan aydınlatmasından stor perdesine; beyaz renk duvar boyasından şık deri ofis mobilya grubuna kadar her ayrıntısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan üstteki ofis dekoru önerisi sizlerinde değişik görünümlü bir ofis için tercih edebileceğiniz görünümde olanlardandır.

dentek_15.jpg


Yenilikçi ofis mobilyası modelleri tercihinde bulunarak da ofisinizde yepyeni görünümler açabilir; aynı zamanda ofis mobilya yenilenmesi ile birlikte şıklık, modern görünüm ve kullanışlı alan zenginliğinin hepsini birden elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Üstte sık tercih edilen kahve tonundaki ofis mobilyaları ile elde edilen dekoratiflik yer almaktadır. Bu tarz görünüm ile ofisinizde yeni yerler açmaya ne dersiniz?

ofis-dekorasyon-modelleri.jpg


Yeşil rengin huzur verici ortam sunduğu pek çok dekorasyoncu tarafından bilinen gerçekler arasındadır. Siz de huzur dolu bir ortamda gülen yüzlerle çalışma düşüncesi içine girdiyseniz üstteki gibi ara paravanları yeşilin en canlı tonu olan fıstık yeşili ton tercihi ile beğeniyi elde tutma becerisine sahip olabilirsiniz. Beyaz renkli masalarla da aydınlık ve daha geniş görünümlü çalışma alanları elde ederek içiniz ferah çalışma keyfini uzun vaatli gerçekleştirmeniz mümkün olabilecektir. Alttaki krem tonu ofis mobilyaları da beğenebileceğiniz tasarım modellerinden olup siz değerli iş yeri sahibelerinin tercihleri ile ortamlarda son derece düzenleyici görevler oluşturabilecektir.

ofis-dekorasyonu-önerileri-1.jpg
 
Geri
Üst