Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  En Yaratıcı Sürpriz Evlilik Teklifleri Burada!

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  sürpriz evlenme teklifleri, farklı evlenme teklifleri, evlilik teklifleri

  Bu konumuzu bu kez beyler için açıyoruz. Hayatınızın aşkını bulduğunuzda sizinle bir ömür boyu birlikte olması için onu nasıl ikna edeceğinize karar verdiniz mi? Yoksa bir yüzükle işi oldu bittiye mi getirmeye çalışacaksınız? Şimdiden söyleyelim ki, bu iş o kadar kolay değil. Kadın ruhu incedir, hassastır, okşanmak ister, çabuk incinir. En iyisimi siz aşağıdaki sürpriz evlilik tekliflerini okuyun ve birini sevdiğinize uygulayın. Bakın bakalım hayır diyebilecek mi?


  < Konu Resmi..>  Dizlerinizin üzerine çökün, gözlerinin içine bakarak teklifinizi yapın.

  Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi etmek için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz.

  Kamerayı açp karşısına geçin ve sanki karşınızdaymış gibi ona olan hislerinizi anlatın. Konuşmanızı evlenme teklifiyle bitirin.

  Uçakla birlikte bir yere seyahat ederken şöyle bir anons yapıldığını düşünsenize:‘Paris'e inmek üzereyiz...Bu arada Ceyda, Emre sana evlenme teklif ediyor?’

  Kız arkadaşınızın işten eve döndüğü yol üzerinde ki reklam panolarından birine: ‘Ayşin benimle evlenir misin?’ yazdırabilirsiniz.

  Bir film izlemeye gittiğinizde film başlamadan önce ekrana kocaman bir yazı ‘Hülya eşim olur musun? İmza: Arif’ yazdırabilirsiniz.

  Sevgililer gününde ona çiçek ve çikolata almak yerine ona bir yüzük alarak ‘Benimle evlenir misin?’ diye sorabilirsiniz.

  Ona doğum gününde çiçek ya da yüzükle evlenme teklif etmeye ne dersiniz?

  Kız arkadaşınızın her gün belli bir saatte dinlediği bir radyo programı varsa o programın sunucusuyla daha önceden konuşup teklifi sizin yerinize dile getirmesini isteyebilirsiniz.

  Ikinizin anılarını, fotoğraflarını içeren, içerisinde şiirler, hikayeler ve evlenmek istediğinizi ilan eden bir internet sayfası hazırlayabilirsiniz.

  Çiçeklerle aşkınızı konuşmadan da anlatabilirsiniz. Evlilik teklifinde bulunacağınız kişiye göndereceğiniz bir buket çiçeğe iliştirilmiş “Benimle evlenir misin?” yazılı bir kartla teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Garsondan yüzüğü içine koyduğunuz bir dilim pastayı ya da bir kadeh şarabı isteyin.

  Bir öğlen bir demet çiçek ile işyerinde karşısına dikilin ve teklifinizi yapın.

  Banyo aynasına buhara teklifinizi yazın.

  Üzerinde benimle evlenir misin yazan pasta yaptırın.

  Sürekli okuduğu derginin, kitabın, gazetenin içine teklifinizi yazarak koyun.

  Kar varsa kardan adam yapıp eline bir tabelaya “benimle evlenir misin?” yazabilirsiniz ya da pencere,kapı önü gibi görebileceği bir yere karın üstüne teklifinizi yazabilirsiniz.

  En iyiyi en sona sakladık. Sevgilinize evlilik teklifi konuşması yaptığınız bir video hazırlayın. Ve sinemada filmden önce oynatılması için gerekli yerlerle anlaşın. Ailelerinizi ve arkadaşlarınıza da bilet alıp sizden önce sinema salonuna girmelerini sağlayın. Sevgiliniz hiç kimseyi görmemeli. Sevgilinizle ışıklar kapandıktan sonra salona girin. Filmden önce herkesle beraber o da evlilik teklifinizi izleyecek ve ışıklar açılacak. Ayağa kalkıp ona “Benimle evlenir misin?” diye bağırın ve yüzüğü çıkartın. Salondaki tanıdıklarınız da alkışlasınlar. Sevgiliniz onları görünce daha da şaşıracaktır. Unutulmaz bir evlilik teklifi olacağı kesin!
   
En Yaratıcı Sürpriz Evlilik Teklifleri Burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. en güzel Sürpriz Evlilik Teklifleri

  en güzel Sürpriz Evlilik Teklifleri

  Sürpriz Evlilik Teklifleri etkileyici evlenme teklifleri sürpriz evlenme teklifleri etkileyici evlilik en sürprizler Sürpriz Evlilik Teklifleri Seviyorsunuz ve hayatınızı birleştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Utanıyorsunuz ve cevabın olumsuz olacağından korkuyorsunuz. Bunlara rağmen evlilik teklifini farklı ve unutulmaz kılmak istiyorsunuz. Siz en iyisi bizim önerilerimizi...
 2. En özel evlilik teklifleri

  En özel evlilik teklifleri

  evlenme teklifi sözleri evlilik teklifi sözleri evlenme teklifleri en güzel ilginç teklifleri Ona çok özel bir şekilde evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Birkaç orjinal öneri duymak ister misiniz? Marjinal bir evlenme teklifi Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi...
 3. En güzel en süper evlilik teklifi su altında üstelik

  En güzel en süper evlilik teklifi su altında üstelik

  izmirde evlilik teklifi ortam nasıl ama................:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 4. Sürpriz Evlilik Tekliflerini nasıl yapabilirsiniz

  Sürpriz Evlilik Tekliflerini nasıl yapabilirsiniz

  Sürpriz Evlilik Teklifleri sürpriz evlenme teklifleri sürpriz evlilik teklifleri evlilik suprız evlılık teklıflerı evlılık teklıflerı Hep bize hep biz olmaz değilmi kızlar birazda erkeklere kıyak geçelim :D:D Seviyorsunuz ve artık evlenme zamanı geldiğini düşünüyorsunuz ama yapacağınız evlilik teklifininde sıradan olmasını istemiyorsunuz...Farklı ve unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak için...
 5. En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

  En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

  Sevgili Cem EROĞLU ile İstanbul Reklamz ziyaretine giderken Tarık Kara vasıtası ile tanıştım. Yine Türkiye'nin önde gelen Reklam firmalarından Reklam Store Global Satış Direktörü Kendisi. Çok şeker inanılmaz pozitif bir insandı. E insandı diyorum korkmayın birşey olmuş değil. Şimdi Sevgili Cem Bir inanılmaza imza atmış değerli Melekler. Acayip bi evlenme teklifinde bulunmuş. Şimdi sizlerle onu...

Sayfayı Paylaş