En yeni kare şeklinde lif örnekleri

En yeni kare şeklinde lif örnekleri
lif modelleri, en güzel lif modelleri, en yeni lif modelleri anlatımlı lif modelleri, farklı lif modelleri, çeyizlik lif modelleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
Örgü modelleri arasından tüm bayanların en çok rağbet ettiği örneklerin başın da lif modelleri geliyor. Lif modelleri her ev de bulunması gereken ve banyolar da kişisel vücut temizliği için kullanılan bir modeldir.
Çilekli lif modeli, tunus işinden lif modelleri, çeyizlik modelleri, örgü lif modelleri, eldiven şeklin de lif modelleri, ve daha birçok model ve desen lif örnekleri arasın da yer alıyor.
Lif modelleri arayanlar için bu konumuz da en yeni ve en güzel kare lif modellerini paylaşıyoruz. Hemen hemen hergün yeni bir lif modelini bulmak oldukça mümkün... Marifetli hanımlarımız biraz da yaratıcılığını kullanarak ortaya oldukça değişik ve farklı lif modelleri çıkartabiliyorlar.
Kare lif modelleri, hem çok kullanışlı hem de üzerinde bulunan figür ve desenler ile bayanların en çok rağbet ettiği örnekler arasın da yer alıyor.


YEPYENİ BANYO LİFLERİ MODELLERİ
YENİ VE DEĞİŞİK LİF MODELLERİ
EN GÜZEL UZUN LİF MODELLERİ

Çeyizlik kare lif yapılışı videolu anlatım Youtube kanalın da ören hanım tarafından paylaşılan çeyizlik kare lif yapılışının açıklamalı videosunu sizler için paylaşıyoruz. Kendisine melekler mekanı olarak emekleri için teşekkür ederiz.

kare lif örnekleri (1).jpg
kare lif örnekleri (1).png
kare lif örnekleri (2).jpg
kare lif örnekleri (3).jpg
kare lif örnekleri (4).jpg
kare lif örnekleri (5).jpg
kare lif örnekleri (6).jpg
kare lif örnekleri (7).jpg
kare lif örnekleri (8).jpg
kare lif örnekleri (9).jpg
kare lif örnekleri (10).jpg
kare lif örnekleri (11).jpgHelezon lif modeli ve açıklamalı yapılışını merak edenler için sizlere çok güzel ister çeyizlik ister kullanmalık isterseniz de hediyelik olarak tercih edebileceğiniz bu güzel örneği paylaşıyoruz.
Helezonun ne olduğunu merak edenler için hemen kısaca bahsedelim; helezon kıvrımlı anlamına gelmektedir. Bu nedenle isminden de anlaşılacak üzere lif modelimiz kıvrımlı desenlerden oluşuyor. Görünüş olarak kare bir lif modeli olsa da iç kısmın da bulunan helezon kıvrımları sayesin de model, oldukça hareketli ve değişik bir görünüme sahip oluyor.


Helezon lif modelinin açıklamalı videosu için tamanneye melekler mekanı olarak teşekkür ederiz.
 
Son düzenleme:
Üst