En yeni mutfak peçeteleriyle güzel mutfak dekorları

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En yeni mutfak peçeteleriyle güzel mutfak dekorları
Mutfak dekorunda dantel seven bayanlar buraya! Pek çok farklı işlemeli model ile karşınızdayız. Sizlerin en beğeneceğiniz işlemeli modelleri resim galerime ekleyerek farklı dantel işleriyle alakalı bilgi edinmenize yardımcı olmaya çalışmak istedim. Siz değerli okurlarım için dizayn ettiğim önerilere göz atarak beklediğiniz en muhteşem el işlerine göz atabilirsiniz. Şimdiye dek hiç yapmadığım anneciğimin de yaptığı ama kullanmaya kıyamadığım örnekler var. Dantel ya da örtü işi kullanımlar gençlik dönemlerinden beri çok da sevdiklerim arasında değil açıkçası. Siz değerli okurlarıma fikir olsun diye sunduğum öneriler beğenilerim arasında eh işte kullanabilirim dediklerimden. Ama inanın birçok kişi bu tarz el iş örneklerini çok araştırmaya girerek farklı, dekoratif ve estetik duruşuyla beğenilsin ümidiyle emekle hazırlamaktadırlar.

Nakış ve piko ile kumaş arası uygulaması olarak tasarlanan modeller oldukça şık durmaktadır. Uç dantel olarak köşe bölümlere işlenen örnekler de mükemmel öneriler listesinde kendini göstermektedir. İnci boncuk işlemeli köşe dantel grupları da beğeni olabilecek modeller listesindedir. Yuvarlak modeller, vitrin danteline benzeyeneler ya da etamin işlemli olmak üzere çeşitlilikleri elimden geldiğince resim galerimde sizlerle paylaşma gayretine girdim. Halkalı kullanılan köşe dantel grupları da beğeniler arasındadır. Kimileri peçetesinden masa örtüsüne hatta perdesine kadar takım yaparak çeyiz hazırlıklarını tam takım gerçekleştirmektedir. Tam dantel olarak perde örülerek kullananlar olduğu gibi kumaş alt bölümünü dantel yaparak peçete takımına uyum sağlayacak şekilde takımlaştıranlar da mevcuttur.

Bilmeyenler için yeni model paylaşımlarını farklı blog sitelerinden ya da videolu anlatımlı sayfa ziyaretlerinden inceleyebilirsiniz. Youtube üzerinde bu tarz pek çok örnek mevcuttur. Böylece yeni sezon mutfak takımı model değişimlerini takip etmek sizler adına çok da zor olmayacaktır. Tüm herkesin zevkine uygun model zenginliğiyle karşınıza çıkan pek çok örneği youtube kanalında bulabileceksiniz. Sizi yansıtan dekorunuzu bütünleyen önerilere göz atmak için fazla zaman kaybetmeyin. En kısa zamanda belirlediğiniz modele başlayıp adım adım videoları takip ederek kendinize en özel oda dekoru için hazırlık içine girebilirsiniz. Şimdiden hepinize kolay gelsin diyorum.

kanaviçe-mutfak-peçetesi.jpg
Mutfak Takimi Dantel Modeli3.jpg
Mutfak-Peçetesi-dantel-mutfak-takımı-2.jpg
pembe-renkli-dantel-mutfak-peçetesi-modeli.jpg
piramit-desenli-dantel-mutfak-peçetesi-modeli.jpg

Son düzenleme:
Geri