En yeni örgüden yapılan şal modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
En yeni örgüden yapılan şal modelleri
örgü şal modelleri, tığ işi şal modelleri, şal modelleri, yeni şal modelleri, en yeni şal modelleri, açıklamalı şal modelleri

Sonbahar ve kış ayların da birçok bayan tarafından sevilerek kullanılan örgü şal modelleri, farklı örgü teknikleri ve modelleri ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor.

Genel de genç kesimin çok aşina olup sevemediği örgü şal modellerinin müptela kullanıcılarının da olduğunu biliyoruz.

Özellikle ev gezmelerine gittiğiniz de ince kıyafetlerinizin üzerine alacağınız şal modelleri, sırtınızı, omuzlarınızı ve bel bölgenizi sıcak tutacaktır. Ayrıca kıyafetlerinizi tamamlayan şık bir aksesuar olarak da kombin tamamlayıcı bir model olan örgü şal modelleri, örgü işinden anlayan bayanlar tarafından çok değişik örnekler ile karşımıza çıkıyor.

Tığ işi şal modelleri, en çok tercih edilen örnekler arasın da olsa da özellikle abiye kıyafetlerinizi tamamlayan ve dış mekanlar da üzerinize alacağınız şık bir kombin tamamlayıcısı olarak tercih edeceğiniz abiye şal modelleri de oldukça popüler olmaya devam ediyor.


en güzel şal modelleri.jpg
örgü şal modelleri.jpg
örgü şal örnekleri.jpg
Örgü-Şal-Modelleri-4.jpg
şal modelleri.jpg
tığ işi şal modelleri.jpg
trend şal modelleri.jpg
yeni şal modelleri.jpg


Küçük örgü tarafından you tube kanalına yüklenen kelebekli şal modeli ve açıklamalı yapılışını anlatan videoyu izlerseniz evde pratik ve kolay bir şekil de bu güzel şal modelini uygulayabilirsiniz.

Kış gelinlerinin gelinlik üzerine çok yakışacak beyaz kelebekli bu güzel şal modeli için küçük örgü evine teşekkür ederiz.


 
Üst