Endostall fetal doppler nasıl kullanılır nasıl bir cihaz?

F

Filizcetingoz

Forum Okuru
Endostall fetal doppler nasıl kullanılır nasıl bir cihaz?

Endostall fetal doppler kullananlar melek kadınlar kulübü endostall fetal doppler nedir forum'da.​

Kızlar ben 21 haftalık hamileyim yeni bir şey duydum bebeğin kalp atışlarını duyabiliyormusuz bir cihaz sayesinde. Acaba kullanan anne adayları var mı nasıl yani doktora gitmeden kalp atışını duymak nasıl bir his sizce? Bir de bu endostall fetal doppler cihazını nereden ne kadara alabilirim? Bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar
Şimdi ne kadar heyecanlı olduğunuzu anlayabiliyorum. Ben de anne oldum. Onun kalp atışını hareketlerini yaşamak anlatilmaz yaşamak gereken bir olay. Bana kalırsa doktor kontrollerine gittiğinizde dinleyin kalp sesini bebeğinizin. Bu cihazı aldığınızda bazen kalp atış sesini duyamayabilirsiniz ve o zaman işte stres yaşayabilirsiniz bu sizin için ve bebek için üzücü olabilir. Yorumlara da baktığımız zaman benim gibi düşünen çok. Bazen bebekler ters dönebilir ve sizin dinlediginiz zaman kalp sesi duyulmayabilir bu anda yalnizsaniz bir de bu kötü bir etki oluşturabilir. Bu arada zararlı olabileceği de söyleniyor bilginize. Bebegin kalp atışını duyabilmek için cihaz bunu ısı göndererek yapıyormuş bu da bebek için zararlı olabilir.

Bebeğin kalp atışı gebelik için önemli bir bulgudur. Aşağıdaki yazımız da sizin için önemli olabilir ya da anne adayları için. "Gebelikte bebeğin kalp atışı ne zaman duyulur" aşağıdaki linkten konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri