Engel şarkısının sözleri

F

fuhrer_albay

Forum Okuru
Engel şarkısının sözleri
Engel MelekWer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden den Blick gen Himmel fragst du dann
warum man sie nicht sehen kann

Erst wenn die Wolken schlafengehn kann man uns am Himmel sehn
wir haben Angst und sind allein
Gott weiß ich will kein Engel sein
Sie leben hinterm Sonnenschein
getrennt von uns unendlich weit
sie müssen sich an Sterne krallen (ganz fest)

damit sie nicht vom Himmel fallen Erst wenn die Wolken schlafengehn
kann man uns am Himmel sehn
Gott weiß ich will kein Engel sein
Erst wenn die Wolken schlafengehn
kann man uns am Himmel sehn
Gott weiß ich will kein Engel sein Hayatı boyunca dünyada iyi olanlar,
Öldükten sonra melek olacaktır.
Gökyüzüne bakar ve sorarsın.
Neden onları göremdiğini?
Önce bulutlar uyumaya giderlerse,
Bizi gökyüzünde görebilirsin.
Biz korkuyoruz ve yalnızız.
Tanrı biliyor ben bir melek olmak istemiyorum.
Güneş ışığının arkasında yaşarlar.
Bizden ayrılmış, sonsuz boş alanda.
Yıldızlara tutunmak zorundalar. -sıkıca
Böylece gökyüzünden düşmeyecekler.
Önce bulutlar uyumaya giderlerse,
Bizi gökyüzünde görebilirsin.
Biz korkuyoruz ve yalnızız.
Tanrı biliyor ben bir melek olmak istemiyorum.
They live behind the sunshine
separated from us, infinitely far
they must cling to the stars (very tightly)
so they don't fall from the sky
Only once the clouds have gone to sleep
can you see us in the sky
we are afraid and alone
God knows I don't want to be an angel
Only once the clouds have gone to sleep
can you see us in the sky
we are afraid and alone
God knows I don't want to be an angel

Günlük ped kullanımı hamileliği engeller mi ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Primolut kullanimi hamile kalmayi engeller mi Primolut kullanimi hamile kalmayi engeller mi
Merhaba 14 mayis ta adet oldum adetin 4. Gunu klomen e basladim ama 15 gun sonra tekrar adet oldum doktora gittim bana primolut verdi gunde 3 defa olarak kullan dedi ama aklima takilan icerigini okuduğumda spermin rahme ulasmasini engeller gebe...
Soru-Cevap 1
3yılık evliyiz cocugumz olmuyo ne yapalıyız eşimin sperm sayısı norml bend kucuk bir kist var ama dktr kist engel olmadgnı soyledi ne olur yardm edn 3yılık evliyiz cocugumz olmuyo ne yapalıyız eşimin sperm sayısı norml bend kucuk bir kist var ama dktr kist engel olmadgnı soyledi ne olur yardm edn
Bebek İstiyorz :cry::kutlama1::kutla:m;):kutlama1:
Bebek Bekleyen Anneler Forumu 0
Süt hormonu yüksekse gebeliği engeller mi ne yapacağım Süt hormonu yüksekse gebeliği engeller mi ne yapacağım
Canim ben bu ay doktora gitmiştim bende süt hormonu yüksek çıkmıştı o gebeliğini engelliyormuş doktor dostex8 tablet ilaç verdi yumurtam çatladı gün verdi ve kontrole gittim o gün yumurtanın catladinisöyledi salı perşembe ilişki olsun dedi...
Soru-Cevap 1
Kedim, yavru kedime çok baskın geliyor. Nasıl engellerim? Kedim, yavru kedime çok baskın geliyor. Nasıl engellerim?
Arkadaşlar merhaba, ben önceden bir kedi sahiplenmiştim. Sekiz aylık civarı tekir ankara kırması. Başka bir tane de yavru sahiplendim. üç aylık civarı. Büyük kedim küçük kedime oyunlarda hep baskın geliyor. Aslında iyi anlaştılar ancak küçük...
Kedi ve Köpek Bakımı 1
Günlük ped kullanımı hamileliği engeller mi ? Günlük ped kullanımı hamileliği engeller mi ?
Selamlar kızlar ben de çoğu kadın gibi günlük olarak ped kullanıyorum bazı günlerde iki üç kere değiştirdiğim de oluyor. Malum işte hassas bir durum. Şimdi benim sorum aslında başlıkta yazıyor ama bir kez de buradan sormak...
Bilmedikleriniz 3