1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Enginar Çayı ve Faydaları Hakkında Bilgiler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

enginar çayı nedir, enginar çayı, enginar çayının faydaları

Sevgili melekler, Türk insanının pek de alışık olmadığı enginar çayı, özellikle böbrek ve karaciğer yetmezliğinde son derece faydalı bir içecek. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz enginar çayının tarifini de sizlerle paylaşacağız ama öncelikle enginarın faydalarından söz edelim biraz...

< Konu Resmi..>

Enginar Çayı ve Faydaları Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enginar yağının faydaları ve kullanımı

Enginar yağının faydaları ve kullanımı

enginar yağı enginar yağının faydaları nasıl kullanılır Enginarı içinizde şimdiye kadar tadına bile bakmayan sevmeyenler olabilir.Ben sevmiyorum demiyorum çünkü inanın belki tuhaf olacak ama ben enginarın tadını bilmiyorum:D Enginarı eğer sevmiyorsanız sizlere tavsiyem yağını mutlaka kullanmanız çünkü faydalarını öğrendiğinizde sizlerde belki şaşıracaksınızdır:) * İdrar Söktürür. *...
  2. Biberiye ve Biberiye Çayı Hakkında Bilgiler

Biberiye ve Biberiye Çayı Hakkında Bilgiler

Biberiye ve Biberiyenin Faydaları Biberiye her daim elinizin altında olsun Biberiye Çayı Nasıl Demlenir Mutfaklarda olduğu kadar alternatif tıp tedavilerinde de kullanılan biberiye hakkında ki bilgileri şöyle sıralayabiliriz melekler :) Et yemeklerinin vazgeçilmezi biberiye sağlık yönünden de oldukça etkili bir bitkidir Biberiye her dönem yeşil kalan bir bitkidir. Koyu yeşil renkteki...
  3. Zemzem Suyu ve Faydaları Hakkında Bilgiler

Zemzem Suyu ve Faydaları Hakkında Bilgiler

Bu konu; zemzem suyu nedir, zemzem suyu faydaları nelerdir konularında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her yıl milyonlarca müslüman büyük bir heyecanla hac vazifelerini yerine getirmek için Mekke'ye koşuyor. Mekke'ye giden hacı adayları, durumu müsait olan her müslümana farz olan bu ibadeti yerine getirme mutluluğunu yaşayıp, memleketlerinde ki akraba ve dostlarına o mübarek...
  4. Nohutun Faydaları ve Kalorisi Hakkında Bilgiler

Nohutun Faydaları ve Kalorisi Hakkında Bilgiler

Bu konu nohutun faydaları ve kalorisi hakkında bilgilere yer vermektedir. Sofralarımızın vazgeçilmez demirbaşlarından olan nohut, pilavların içine kullandığımız gibi yahni ve yemeğine kadar faydalandığımız bakliyatların başında geliyor. Nohutun faydaları ve kalorisi hakkın da bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için detay bilgiler sizlerle... Nohut Tarihçesi; Nohut ilk...
  5. Çay Çeşitleri ve Faydaları Hakkında Tüm Bilgiler

Çay Çeşitleri ve Faydaları Hakkında Tüm Bilgiler

çay çeşitleri, çayın faydaları, çay çeşitleri nelerdir Sevgili melekler, hergün bardak bardak içtiğimiz siyah çay yanında pek çok çay çeşiti bulunuyor. Geleneksel olarak alışkın olduğumuz siyah çaydan çok daha faydaları bulunan bu çaylar ve özellikleri hakkında sizleri bilgilendirelim.... Yeşil Çayın faydaları Günde 4-5 fincan yeşil çayın kanserden koruyucu etkisi var. Dr. Ender...

Sayfayı Paylaş