English Home'dan 2017 yılında dekor ürünleriyle gelen zenginlik

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
English Home'dan 2017 yılında dekor ürünleriyle gelen zenginlik
Dekoratif ürün seçenekleri her sezon ilgi çekici görünüm zenginlikleri ile evlerimizde en özel oda dekorasyonlarımızdaki yerini almaktadır. Oda görünümlerinize estetik etkiler katmak istiyorsanız ve aradığınız farklı görünümü farklı dekoratif ürün seçeneklerinde bulmayı arzuluyorsanız öncelikli tercihiniz English Home mağazaları olabilir. Odalarınıza bambaşka görünüm zenginliklerine yer açıcı davranan dekor ürünleri arasında yer alan aynalar, mumlar ya da hoş kokular saçan koku yayıcı aksesuarlar ile odalarınızda bambaşka bir enerji yakalayabilme fırsatınız olabilecektir.


english-home.jpg


English Home dekoratif aksesuar seçeneklerinden faydalanarak odalarınızda 2017 yılı adına başlı başına bir değişim rüzgarı hissettirebilirsiniz. Üst resimdeki gibi şık bir şamdan ile eşinize hoş bir sürpriz anında romantik bir yemek yeme teklifinde bulunmaya ne dersiniz? İstediğiniz renklerde tercihte bulunabileceğiniz ferforje ürün seçeneklerinden faydalanarak yemek odası dekorasyonlarınızda özel bir yer açabilirsiniz.


Genç kız odalarında sıklıkla faydalanabilecek zenginlikte tercih edebileceğiniz bir seçim olabilecek dekoratif ayna modelleri de farklı boyutlar ile işlevselliklerini sizlere kanıtlayabilecektir. Sade ve nostaljik bir görünümden hoşlanan eşiniz ya da genç kızınız için resimdeki ayna modeli ideal bir tercih olabilecektir. Odaların vazgeçilmezi koku aparatları alımıyla da asla pişmanlık duymayacaksınız.English-Home-Dekoratif-Aksesuarlar-17.jpg


Mutfak aksesuarları bayanların vazgeçilmezlerindendir. Kurabiye ya da kek yaptınız? Nasıl ikram ederim sorusuyla baş başa kaldıysanız üst resimdeki dekoratif kurabiyelik ile henüz tanışmadınız demektir. Bu tarz mutfakta iş kolaylığı bilen ya da bize toparlayıcılık anlamında faydası olabilecek pek çok mutfak aksesuarı bulunmaktadır. 2017 senesi içerisinde mutfağınızda biraz daha düzenli bir ortam arayışı içerisindeyseniz mutfak aksesuarları koleksiyonlarına göz atarak işinizi görebilecek model seçimlerinde bulunma ayrıcalığından faydalanmaya bakabilirsiniz.

english-home-dekoratif-raf-modeli-2017.jpg


Banyo dekorasyonlarınızda canlandırıcı etkisi ile tercih edebilecekleriniz listesinde konumunu koruyan tasarımlar arasında yer alan banyo dekorasyon ürünleri de en tercih edilebilen ürün zenginlikleri arasında konumunu korumaktadır. Üst resimde gördüğünüz havlu koymaya yardımcı duvar rafı son derece estetik etkisi ile banyolarınızda son derece özel alan elde etmişe benziyor. Duvar rafı konumundaki bu aparat geniş görünümü ile sabun, basit peçete koyulacak alan ihtiyacı gibi farklı beklentileri de karşılayabilecektir. Son trend ferforje tipindeki duvar rafları ya da sabit yere koyarak kullanım gerçekleştirebileceğiniz ferforje görünümlü raflar istediğiniz zenginliği elde edebilmenize yardımcı seçenekler arasında yer alabilecektir.


M016422_large.jpg


Üst resimde gördüğünüz dekoratif duvar aynası modelleri ve alttaki banyo dekor ürünü de tamamen sizin seçimleriniz ile banyolarınızda hoş alanlar yakalamanıza yardımcı olabileceklerinizdendir. Ev dekorunuza farklı bir dokunuşta bulunmak isteyenlerdenseniz English Home farkını evinizde hissettirebilmek adına uygun bir adım atma tercihinde bulunabilirsiniz.

M019782_large.jpg
 
Geri
Üst